• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 472

15895661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962166 15895661 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.Inwestycja realizowana jest w sąs...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 290 000 PLN (27 927 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15895716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962743 15895716 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących zakup...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

579 000 PLN (15 237 zł/m2)

2
1
38 m2
1989
15895744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962828 15895744 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym tarasem na dachu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat nadmorski...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 000 PLN (32 710 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15897214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996409 15897214 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Lokal posiada bardzo atrakcyjny układ pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny - idealny zarówno do zamieszkania, jak i ja...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

459 000 PLN (10 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1962
15787642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem | świetna lokalizacja | Gdynia 25931611 15787642 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Gdynia Chylonia 3 pokoje Balkon 1 piętro SKMNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-po...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2000
15660463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Czteropokojowe mieszkanie blisko centrum Gdyni 23464158 15660463 HOT OFERTA !  NOWOŚĆ ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze, 3-piętrowej kamienicy w rewelacyjnej cześci Gdyni.  Świetna lokalizacja pozwalająca w pełni...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

849 000 PLN (9 988 zł/m2)

4
1
85 m2
1954
15841667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenne 3 pokoje z pięknym widokiem na zatokę 26792525 15841667 Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkowe, bardzo ciepłe - po generalnym remoncie w 2025 r. (nowe instalacje e...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

670 000 PLN (11 356 zł/m2)

3
1
59 m2
1978
15824364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie w sercu Gdyni | 35,5 m2 26644870 15824364 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 w topowej lokalizacji Gdyni, położone na ulicy Abrahama - równoległej do u...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
-
35 m2
1991
15831316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 3 pokoje na Komandorskim Wzgórzu! Gdynia 26691104 15831316 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Słoneczne, komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku z windą - idealne dla rodziny lub osób ceniących p...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

899 000 PLN (11 380 zł/m2)

3
2
79 m2
2009
15561781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja! Centrum blisko morza |Parking 21363056 15561781 Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni Śródmieście! Mieszkanie do własnej aranżacji. ATUTYlokalizacja idealna pod inwestycję! Zarówno pod wynajem lub jako second home,prestiżowy adres - ścisłe cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 900 PLN (20 686 zł/m2)

1
1
29 m2
2024
15877675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny | 4 jasne pokoje z widokiem 27576193 15877675 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m², położonego przy ul. Korzennej 11 w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy i wyróżnia się funkcjonalnym uk...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

789 000 PLN (10 808 zł/m2)

4
1
73 m2
1983
15866882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w samym centrum miasta. 27331376 15866882 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Gdyni, idealne do życia lub pod inwestycję.Jeśli szukasz nieruchomości w centru...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (12 990 zł/m2)

4
1
100 m2
1934