• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 165

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025
15897020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Tczewie 27992606 15897020 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku na osiedlu Suchostrzygi w Tczewie.Układ mieszkania:salon z wyjściem na balkonsypialnia z drugim balkonemkuchniałazienkaprzedpokójDodatkowe informacje:powierzchni...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

394 999 PLN (7 596 zł/m2)

2
1
52 m2
1999
15892669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje|8 piętro| wykończenie pod klucz |Redłowo 27899522 15892669 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 032 457 PLN (22 445 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15896425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/Lokal usługi do remontu OKAZJA Wrzeszcz 27980187 15896425 TYLKO W NASZYM BIURZESzanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy własnościowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji Gdańska, jaką jest dzielnica Wrzeszcz. Położenie nieruchomości w bocznej, zrewitalizowanej uliczce jednej z najstarszych dz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15893109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje|6 piętro|wykończenie pod klucz |Redłowo 27899830 15893109 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 385 970 PLN (18 729 zł/m2)

3
1
74 m2
2025
15889417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje po remoncie | Balkon | ul. Por 27850126 15889417 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,1 m², położone przy ul. Porębskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008 roku wyposażonym w w...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
2008
15896426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Inwestycyjna 27980190 15896426 Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni 1 242,28 m² (967,43 m² powierzchni użytkowej), położona na działce o powierzchni 315 m² w Gdańsku Śródmieściu.Nieruchomość posiada pozwolenie na budowę obejmujące przebudowę kamienicy oraz zmianę sposobu uż...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 499 999 PLN (5 233 zł/m2)

12
4
1242 m2
1856
15841876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje blisko morza | Świetny układ 26801633 15841876 Prezentuję dwustronne, przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich dzielnic Gdańska - na Żabiance. Lokal o powierzchni 41,45 m² znajduje się na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ul. Wejhera. Mieszk...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 000 PLN (14 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1970
15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024