• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 717

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15827840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jantar | Dom 225 m² idealny pod najem sezonowy 26644880 15827840 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jantar, ul. RybackaUWAGA: Pierwsze pięć zdjęć to wizualizacja.Dom wolnostojący 225 m² działka 700 m² 3 kondygnacje blisko morza...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 249 999 PLN (4 808 zł/m2)

9
5
260 m2
1990
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15876862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem 27558217 15876862 Na sprzedażBudynek szeregowy mieszkalno -usługowy w centrum Lęborka.Możliwość wynajmu części domu pod usługi!Układ budynkuParter: Od ulicy znajduje się wejście do lokalu usługowego oraz do domu.Drugie wejście znajduje się od strony ogrodu gdzie znajd...

Lębork (Pomorskie, gm. Lębork)

1 490 000 PLN (4 585 zł/m2)

5
1
325 m2
1991
15867343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom nad morzem | Jantar | wysoki standard 27344152 15867343 Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej się infrastrukturze.Dom został podniesiony względem terenu, co zwiększ...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 149 000 PLN (7 272 zł/m2)

10
1
158 m2
2023
15745605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizjii skrajny szereg - Juszkowo 25063843 15745605 Skrajny dom szeregowy w Juszkowie - komfort, ogród i świetna lokalizacjaAtuty:Funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowejSkrajna działka o pow. 173,5 m² - więcej prywatności i własny ogród z tarasemJasne i ustawne wnętrza, duże przeszklenia i...

Juszkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

984 899 PLN (9 849 zł/m2)

4
2
100 m2
2017
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15872985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Leźnie! Kameralna i spokojna okolica! 27509404 15872985 TYLKO U NAS!Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska!LOKALIZACJA: Dom znajduje się w Leźnie w niedalekiej odległości od Gdańska (15 km do centrum, 4 km do granic miasta). Wokół domy jednorodzinne. Leźno to wieś kaszubska położona w województwie p...

Leźno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 245 000 PLN (6 658 zł/m2)

5
2
187 m2
2025
15844474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z garażem w spokojnej okolicy 26839487 15844474 Dom szeregowy skrajny 151,84 m² 5 pokoi duży ogród 434 m²Straszyn okolice Pruszcz Gdański GdańskNa sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni użytkowej 151,84 m² z garażem oraz pięknie zagospodarowanym ogrodem 434 m²....

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 349 000 PLN (8 934 zł/m2)

5
2
151 m2
2008