• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 712

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15534541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20699712 15534541 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Ostoj...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
1
48 m2
2017
15530922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20628177 15530922 Na sprzedaż, pensjonat nad morzem, Rowy ul. Leśna, gmina Ustka, 3.880.000-PLN Na sprzedaż dochodowy pensjonat w centrum Rowów, w odległości 350 metrów od plaży. Budynek wolnostojacy o powierzchni całkowitej 480 m2 posadowiony na działce o powier...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

3 880 000 PLN (8 083 zł/m2)

12
1
480 m2
2005
15884695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27709479 15884695 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo. ...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

719 000 PLN (4 358 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15876379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27536457 15876379 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 699.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (4 236 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15791392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25990230 15791392 Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, Kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 156,4 m 2. Budynek z poddaszem użytkowym, posadow...

Kępice (Pomorskie, gm. Kępice)

989 000 PLN (6 340 zł/m2)

4
1
156 m2
2013
15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15534443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20697711 15534443 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 389.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 55,67 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Os...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15478051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19451858 15478051 Na sprzedaż, kompleks 4. domków letniskowych nad morzem, Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 4. domków letniskowych położonych zaledwie 1500 m od morza. Domki dochodowe, z bazą stałych klientów, z wypełnionymi r...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 252 zł/m2)

12
1
159 m2
2016