• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Lokale komercyjne garaże na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 14

15896866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż 18 m² + kanał + prąd - własność 27991088 15896866 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Garaż 18 m² z kanałem i prądem - własność Gdańsk, ul. Krzywoustego 17Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m² położony w świetnej lo...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

139 000 PLN (7 722 zł/m2)

1
-
18 m2
1994
15869786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w garażu podziemnym 27409151 15869786 Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Łąkowej 60 A.Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na trójmiejskim rynku Górski. Idealna propozycja dla mieszkańców potrzebujących miejsca na samochód....

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

89 000 PLN (4 450 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15600862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Śródmieście! garaż 22205426 15600862 Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 11, o powierzchni 13,6m2.Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na trójmiejskim rynku Górski. Idealna propozycja dla mieszkańców potrzebując...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

120 000 PLN (9 231 zł/m2)

1
-
13 m2
-
15890577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż na Niedźwiedniku | Koniec rys na samochodzie 27879789 15890577 Szukasz bezpiecznego schronienia dla swojego auta lub dodatkowej przestrzeni magazynowej w sercu Niedźwiednika? Na sprzedaż oferujemy murowany garaż położony przy ul. Leśna Góra, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji dla mieszkańców okoliczny...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (5 789 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15868258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż przy ul. Wiosennej i ul. Srebrnej 27369838 15868258 GARAŻ NR 6 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej i Srebrnej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem Wschodnim oraz Osiedlem Zacisze przy ul. Srebrnej. GARAŻGa...

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

120 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
18 m2
2021
15868257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż pow. 18,5 m2, Skowarcz ul. Wiosenna 27369837 15868257 GARAŻ NR 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem Wschodnim oraz Osiedlem Zacisze przy ul. Srebrnej. GARAŻGaraż o pow. ...

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

120 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
-
18 m2
2021
15884760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27710322 15884760 Garaż na sprzedaż - Słupsk, ul. Ogrodowa Centrum miasta Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,60 m² , położony w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej w Słupsku . To bardzo atrakcyjna oferta dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

90 000 PLN (4 091 zł/m2)

11
-
22 m2
2003
15834220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż w Gdyni Obłuże! 26869584 15834220 Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty:Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacjiWykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystościBrama garażowa z pilotem - wygoda i bezpieczeństwoInstalacja elektryczna z oświetleniemIdealne rozwi...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

109 000 PLN (6 813 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15831315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jeden z ostatnich garaży w Gniewinie! 26691091 15831315 Na sprzedaż garaż w pasażu garażowym - Gniewino, ul. NowaOferuję na sprzedaż garaż indywidualny o powierzchni 16,32 m², zlokalizowany w pasażu garażowym w Gniewinie przy ul. Nowej. Garaż jest dostępny od zaraz, bez żadnych przeszkód prawnych.Lokaliza...

Gniewino (Pomorskie, gm. Gniewino)

39 900 PLN (2 494 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15816096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż Reda 26644823 15816096 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalny garaż zlokalizowany na spokojnym i zadbanym osiedlu w Redzie, przy ul. Leśnej. To idealnego  miejsce zaró...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

89 000 PLN (4 684 zł/m2)

11
-
19 m2
2017
15797814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GARAŻ MUROWANY W CENTRUM MIASTA 26155781 15797814 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Murowany garaż z kanałem w centrum Słupska.NIERUCHOMOŚĆOferta garażu murowanego z kanałem w centrum miasta Słupsk przy ulicy Krasińskiego.ATUTYGaraż murowany w centrum mi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

60 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
18 m2
1990
15574599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż z K.W 18m2 Tczew Królowej Jadwigi 21629448 15574599 Witam Serdecznie.Sprzedam garaż murowany jednostanowiskowy położony przy ulicy Królowej Jadwigi w Tczewie. Powierzchnia garażu 18 metrów. Garaż wraz z gruntem jest potwierdzony Księgą Wieczystą, bez obciążeń hipotecznych. Garaż posiada prąd, dwuskrzy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
18 m2
1980