• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na wynajem Pomorskie

Znalezionych ofert: 35

10735526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22979 10735526 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień!Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 PLN (6 zł/m2)

3
2
120 m2
-
10334158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22974 10334158 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień! Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (63 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15661278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 23477152 15661278 Oferta bez prowizji Wynajem bez zwierząt, wyłącznie na dłuższy okres, umowa w formie najmu okazjonalnego.• Doskonała lokalizacja:Dom znajduje w Borkowie na granicy z Gdańskimi Łostowicami. Do centrum Gdańska, ok 7 km, obwodnicy trójmiejskiej 3 km, do...

Borkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

6 900 PLN (51 zł/m2)

5
2
136 m2
2010
14057730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny dom w Rumi dla pracowników 2369776 14057730 Funkcjonalny dom dla pracowników o pow. 130m2 w Rumi.Działka 860m2.Dom składa się z dwóch kondygnacji.Parter -trzy pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC przedpokój i wiatrołap.Piętro- cztery pokoje, łazienka z kabiną prysznicową i WC, p...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

4 000 PLN (31 zł/m2)

7
2
130 m2
-
15814266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom na wynajem w Tuchomiu. 26588735 15814266 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem energooszczędnej technologii. D...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

5 500 PLN (44 zł/m2)

5
-
125 m2
2024
15877837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27580591 15877837 DO WYNAJĘCIA NOWY DOM WOLNOSTOJACY ok 70 m2 BARDZO BLISKO LASU i NIEDALEKO MORZA w MIEROSZYNIENAJEM TYLKO OKAZJONALNYOferowana nieruchomość to przytulny domek w skład, którego wchodzą:PARTER: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, główna łazi...

Mieroszyno (Pomorskie, gm. Puck)

3 500 PLN (50 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15847276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom do wynajęcia w Sopocie Dolnym 26905898 15847276 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy do wynajęcia dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem i terenem od frontu położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Sopot Wyścigi, zaledwie kilka kroków od plaży. To idealne mie...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

18 800 PLN (66 zł/m2)

6
3
285 m2
2005
15881278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Siedziba dla firmy | 304 m2 na wynajem| Alarm 27627073 15881278 **Reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa 314 m² idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę**Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m², położona w prestiżowej części Gdańska - Starej Oliwie, przy ul. Dickmana. Loka...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 000 PLN (39 zł/m2)

12
2
304 m2
1980
15834794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywny dom w malowniczej lokalizacji 26850407 15834794 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy i unikatowy dom w skrajnym szeregu. Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego designu z niepowtarzalnym stylem, który zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Zastosowanie ciemnej, eleganckiej czerni j...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

20 000 PLN (125 zł/m2)

3
2
160 m2
1997
15370401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom w Orłowie 17008637 15370401 Przestronny dom o pow. ok 246m2 w Gdyni w Orłowie.Działka 400m2.Dom składa się z trzech kondygnacji.7-pokoi, 3 kuchnie i 3-łazienki ; po jednej na każdej kondygnacji.W salonie znajduję się kominek.Standard wykończenia:na podłodze: panele,terakota:ści...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

9 500 PLN (39 zł/m2)

7
3
246 m2
1998
15662557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestrzeń biurowa lub mieszkalna dla firmy. 23501480 15662557 Do wynajęcia - pokoje w doskonałej lokalizacji Gdańska - idealny na biura lub komfortowe pokoje dla pracowników firm.Profesjonalna oferta najmu przestronnego i funkcjonalnego domu z przeznaczeniem na biura dla różnorodnej działalności lub jako mieszk...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 500 PLN (49 zł/m2)

5
2
174 m2
-
15775008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom w zabudowie szeregowej | 175 m² | Płocka 25662106 15775008 Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m² (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - przy ul. Płockiej. Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i fu...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 500 PLN (37 zł/m2)

4
2
175 m2
2017