• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 460

15866580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W 27320915 15866580 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie morze, zieleń i miejski rytm spotykają się w naturalny sposób. CO ZYS...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1980
15824529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | Kameralne osiedle Nad Kępą | 2 pokoje | 26640909 15824529 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl życia naturalnie łączy się z bliskością lasu i morza, a codzienn...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15830265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście Gdyni | 42 m² do aranżacji, blisko mor 26665883 15830265 Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektów klasy premium, takich jak Plac Unii i realizacje Invest Komfort. To ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (13 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1957
15841064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z panoramicznym widokiem | 8 piętro | Gdy 26787822 15841064 Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni.Dwa pokoje, log...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (13 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1975
15530306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20609382 15530306 Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers Gdynia ŚródmieścieNa sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego budynku Sea Towers – najbardziej rozpoznawalnej inwestycji Trójmi...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (26 303 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15868170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27368606 15868170 Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale zaledwie 2 lata...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

717 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
1
56 m2
2024
15833686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26714217 15833686 Cisowa - dzielnica pełna możliwości!0% prowizjiLokalizacjaMiasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej!Bliskość SKM, głównych arterii drogowych, takich jak ul. Morska, ul. Hutnicz...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

468 164 PLN (12 320 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15725792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24686886 15725792 Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na BałtykPrzyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym miejscu w garażu podziemnym. Dodatkowe miejsce parkingowe dla g...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 150 000 PLN (50 000 zł/m2)

3
2
83 m2
2019
15814711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594101 15814711 Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, Bulwaru i centrum miasta, Kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Skwer Kościuszki, w sąsiedztwie Teatr Muzyczny,...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 890 000 PLN (23 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1935
15784379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25851342 15784379 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1974
15767379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25524234 15767379 Ustawne 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia GrabówekIdealne dla wszystkich ceniących sobie świetną komunikację oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej i rekreacyjnej!CENA DO NEGOCJACJI!Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkan...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (12 257 zł/m2)

1
1
35 m2
1936
15763417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25425013 15763417 SŁONECZNE MIESZKANIE W FANTASTYCZNEJ LOKALIZACJI!Zalety:- kompaktowe, komfortowe i z pomysłem,- pożądana lokalizacja blisko morza,- cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość – idealny apartament na start!Lokalizacja:Apartament znajduje się w inwe...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

829 000 PLN (21 256 zł/m2)

1
1
39 m2
2023