• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 472

15203763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12518008 15203763 Przytulny apartament w kameralnym budynku w samym sercu jednej z najstarszych dzielnic Gdyni zlokalizowany w bliskiej odległości od morza. Położony na ostatnim (drugim) piętrze w nietuzinkowym budynku z widokiem na cztery strony świata.LokalizacjaDzi...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 250 000 PLN (22 321 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15208473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12663524 15208473 Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest zaaranżowane do najmu turystycznego i krótkoterminowego. Składa się z tr...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 120 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
88 m2
-
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15895825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962843 15895825 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż obok stacji SKM Gdynia Cisowa. To doskonała oferta dla rodziny z dzieć...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

859 000 PLN (10 281 zł/m2)

3
1
83.55 m2
2003
15758144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum 25313785 15758144 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój, zieleń i otoczenie lasu.Atuty nieruch...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15775039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem 25662013 15775039 WstępNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m² (126 m² po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy z Gdynią.To idealne miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, komfortu i odrobiny n...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

850 000 PLN (9 444 zł/m2)

4
2
90 m2
2013
15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15878332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne dwa pokoje | Gdynia Oksywie | 27594115 15878332 Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Opis n...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (9 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1935
15897839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
196 m² | ogród | furtka do lasu | hala garaż 28010894 15897839 LOKALIZACJA:„Zielone Wzgórze” to kameralne, zamknięte osiedle położone na styku Orłowa i Małego Kacka, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkańcy mają do dyspozycji kort tenisowy oraz atrakcyjny plac zabaw.Lokalizacja zapewnia w...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (11 480 zł/m2)

5
2
196 m2
2006
15834552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie po remoncie z garderobą 26708967 15834552 Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie  33,72 m² po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni  33,72 m², które w 2025 roku  przeszło generalny remont i zostało urządzone w nowoczesnym stylu, zgodnie z aktualnymi trendami. Lokal wy...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

459 000 PLN (13 909 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15893775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na morze w centrum miasta. 27920575 15893775 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością - jasne, spokojne i położone dokładnie tam, gdzie miasto spotyka się z morz...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1966