• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 472

15554229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21068559 15554229 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 900 000 PLN (73 750 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15532255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy penthouse z prywatną windą i tarasem! 20641903 15532255 Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wykończony Penthouse położony na ostatniej kondygnacji nowoczesnego apar...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 699 000 PLN (34 250 zł/m2)

3
1
108 m2
2016
15895757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962875 15895757 Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej gotowego lokum do zamieszkania. Mieszkanie ma ...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15897053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993086 15897053 Mieszkanie o powierzchni 52,12 m² oferuje funkcjonalny układ oraz podwyższony standard wykończenia. Lokal został w pełni wykończony – położono drewniane podłogi wraz z listwami, wykonano nowoczesną łazienkę, a także zabudowę kuchenną i garderobę. Mie...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

839 000 PLN (16 097 zł/m2)

2
-
52.12 m2
2025
15895734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962797 15895734 Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m², Piętro: 24, Budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie urok modernistycznej Gdyni z wygodą współczesnych rozwiązań. Ide...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

719 000 PLN (14 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1950
15897475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Obłuże 3 pokoje remont generalny 28005253 15897475 Komfortowe i ustawne mieszkanie w trakcie remontu generalnego położone w Gdyni w dzielnicy Obłuże Dolne. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację aranżacji pokoju ( mieszkanie sprzedawane bez mebli, wyposażona jest kuchnia i łazienka)Pomieszczenia:-...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (13 022 zł/m2)

3
1
46 m2
1980
15897445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28003422 15897445 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego loftu o powierzchni 50 m² z prywatnym ogrodem, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta – Gdyni Orłowie. To unikalna nieruchomość łącząca nowoczesną archit...

Gdynia (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 890 000 PLN (57 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15826410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z bezpośrednim wejściem. 26644875 15826410 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Ciekawe mieszkanie, do którego wchodzisz bezpośrednio z zewnątrz. Zadbane, otwarta przestrzeń.Opis nieruchomości:Funkcjonalne, 2-p...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

419 000 PLN (10 475 zł/m2)

2
1
40 m2
1999
15895835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962891 15895835 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób poszukujących elegancji, komfortu oraz wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nadmorskiego klima...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 190 000 PLN (29 813 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962888 15895684 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja skierowana do osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat n...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 690 000 PLN (34 486 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963005 15895924 3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej Sadyba Orłowska Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2006 roku, znajdującego się na terenie...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 170 000 PLN (18 095 zł/m2)

3
1
64.66 m2
2006
15895820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962827 15895820 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.Inwestycja realizowana jest w bez...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 190 000 PLN (26 386 zł/m2)

2
1
83 m2
2026