• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 275

15784383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851673 15784383 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8278 pow. 2035m2. Teren obiekt...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

651 200 PLN (320 zł/m2)

-
-
2035 m2
-
15688296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23983104 15688296 Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie — 2 działki, dom do remontu, 950 m od plażyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Sopotu, w odległości zaledwie około 950 metrów spacerem od morza.Ofe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

10 595 000 PLN (11 200 zł/m2)

-
-
946 m2
-
15399930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17679422 15399930 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ..., przewidziany zjazd do działek z drogi nr ..;Teren obiektów produkcyjno - usługowych, działka o łączne...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

3 474 560 PLN (320 zł/m2)

-
-
10858 m2
-
15380492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17254796 15380492 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA przy ul. Jarzębinowej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, dojazd do ul. Jarzębinowej (droga gminna) z ul. Leśnej - droga nr ...; Teren mieszkaniowy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ...

Kielno (Centrum kielna) (Pomorskie, gm. Szemud)

381 150 PLN (350 zł/m2)

-
-
1089 m2
-
11844169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 470392 11844169 Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka.Posiada powierzchnię 59 200 m2. Działka jest częściowo porośnięta drzewami, posiada ni...

Paraszyno (Pomorskie, gm. Łęczyce)

549 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
59200 m2
-
12238315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83913 12238315 Pięknie położone działki w Czersku, oddalone od centrum miasta ok.1000m. Miasto i gmina Czersk jest prężnie działającym ośrodkiem. Władze lokalne chętnie współpracują z inwestorami i są przyjazne dla mieszkańców gminy.Nieruchomość składa się z trzech...

Czersk (Mieszkaniowa) (Pomorskie, gm. Czersk)

2 500 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
15939 m2
-
14354607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 53522 14354607 Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy.Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 2622 o pow. 8300m2. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej. D...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

539 500 PLN (65 zł/m2)

-
-
8300 m2
-
15717123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524028 15717123 Działka położona w spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej.Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 60m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. max 30%, wys.zabudowy do 9m). Wjazd na działkę...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

318 240 PLN (170 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15717121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524027 15717121 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniuGaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 70-80m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. ma...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

472 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1576 m2
-
15489869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19729088 15489869 Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2).Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren objęty aktualnym plan zagospodarowania terenu - zabudowa wolnostojąc...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 699 000 PLN (3 268 zł/m2)

-
-
826 m2
-
14354600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16750 14354600 Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy.Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 2622 o pow. 8300m2 i działka nr 264 o pow. 7300m2. Działki mają bezpo...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 014 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
15600 m2
-
15886854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27769985 15886854 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sulmin, tuż obok Otomino, zaledwie kilka minut od Gdańsk.Nieruchomość o powierzchni 3081 m² to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i jednocześn...

Sulmin (Pomorskie, gm. Żukowo)

921 219 PLN (299 zł/m2)

-
-
3081 m2
-