• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 275

15806118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26324184 15806118 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Teren o powie...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

13 016 500 PLN (700 zł/m2)

-
-
18595 m2
-
15736479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24874233 15736479 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 2469 m.kw z prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu komercyjnego.PNB na obiekt biurowy z halą garażową o powierzchni użytkowej 2500 m.kw.N...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 935 531 PLN (1 999 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15262000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14109214 15262000 Działka o powierzchni 11 288m2 położona w Dobrzewinie Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta. W trakcie sporządzania MPZP – zabudowa mieszkaniowa.Prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze.Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informac...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

2 596 240 PLN (230 zł/m2)

-
-
11288 m2
-
15262008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14109213 15262008 Działka o powierzchni 6780m2 położona w Chwaszczynie przy ulicy Rewerenda Działka niezabudowana, płaska. Prąd i woda w drodze.Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.Zapraszam na spacer wirtualny działki:https:doroch.plbpchwaszc...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 491 600 PLN (220 zł/m2)

-
-
6780 m2
-
15238938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13542053 15238938 Działka produkcyjno-usługowa w Przejazdowie przy ul. Benzynowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbp14_4114_41.htmlDziałka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o następującej funkcji:a) tereny obiektów produkcyjnych, składów i maga...

Przejazdowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 588 650 PLN (350 zł/m2)

-
-
4539 m2
-
15862474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27228204 15862474 Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie – urocza okolicaZaletyKaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta, odetchniesz świeżym powietrzem w swojej ostoi spokoju. Jednocześnie w n...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

124 215 PLN (105 zł/m2)

-
-
1183 m2
-
15862473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27228202 15862473 Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie – urocza okolicaZaletyKaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta, odetchniesz świeżym powietrzem w swojej ostoi spokoju. Jednocześnie w n...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

156 055 PLN (115 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15848981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26954009 15848981 Czerniewo – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Odległość do Gdańska 24,6km (32min autem), do centrum Trąbek Wielkich ok. 6-7km. Wieś stanowi sołectwo gminy Trąbki Wielkie; We wsi jest sklep ...

Czerniewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

220 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1255 m2
-
15818330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26627300 15818330 Na sprzedaż przygotowana działka pod zabudowę domu typu bliźniak do już istniejącej zabudowy.ZALETYprestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, szkół czy terenów rekreacyjnychsprawny dojazd do obwodnicy trójmiejskiej oraz...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

950 000 PLN (2 707 zł/m2)

-
-
351 m2
-
15791148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25984933 15791148 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ..., przewidziany zjazd do działek z ulicy Leśnej drogą tj. działka nr 8262 (droga wewnętrzna);Teren mieszkaniowy złożo...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

377 580 PLN (290 zł/m2)

-
-
1302 m2
-
15717122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524026 15717122 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniuGaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 70-80m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. ma...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

703 080 PLN (280 zł/m2)

-
-
2511 m2
-
15532124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20635387 15532124 Nowa oferta! Ponad 20 działek wydzielonych w Dobrzewinie, na granicy Warzna i Dobrzewina przy ul. ŁĄKOWEJ i Topolowej.Idealna inwestycja jako lokata kapitału. Obecnie prąd na skraju terenu, z którego wydzielono działki. Woda ok. 350m, gaz ok. 500m; c...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

287 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
1436 m2
-