• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 275

15877846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580628 15877846 Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbppomlpoml.htmlPomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę, ok. 25km od centrum Gdańska, 4km od Przywidza. Położony 600m od oferowa...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

248 877 PLN (76 zł/m2)

-
-
3255 m2
-
15877304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565204 15877304 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM POD HALE MAGAZYNOWĄ LOKALIZACJA: Działka położona Miszewko przy ul. Gdyńskiej, z bezpośrednio widoczna z drogi krajowej nr. 20, jednocześnie w bliskiej odległości ( ok 800 m ) znajduje się węzeł drogi S7. Jest to jeden z najb...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 744 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15877300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565189 15877300 DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄNIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa. Działka jest lekko nachylona w kierunku jeziora, co tworzy bajec...

Pieniążkowo (Pomorskie, gm. Gniew)

145 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15736457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24874230 15736457 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową.Powierzchnia : 5,65 ha.Możliwość zakupu mniejszej działki - zgodnie z oznaczeniami B1B2B3Działka nr 713 u...

Potęgowo (Pomorskie, gm. Potęgowo)

2 712 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
56500 m2
-
15401787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17730008 15401787 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka 7474m2 położona w Otominie. Teren objęty MPZP.MNUS – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług sportu i rekreacjiMaksymalna powierzchnia zabudowy 20 procentMinimalny procent powierzchni biologicznie czy...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 990 000 PLN (399 zł/m2)

-
-
7486 m2
-
15878721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597334 15878721 Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa.LOKALIZACJA:Oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od Jeziora Wysockiego, w spokojnej i zielonej części mias...

Chwaszczyno (Osowa) (Pomorskie, gm. Żukowo)

700 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
1108 m2
-
15877848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580629 15877848 Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbppomlpoml.htmlPomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę, ok. 25km od centrum Gdańska, 4km od Przywidza. Położony 600m od oferowa...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

782 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
10227 m2
-
15868169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27368607 15868169 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej.Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach ok. 29,5x40. Teren objęty MPZP- działka mieszkaniowo usługowa. Gaz i prąd,...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

450 000 PLN (378 zł/m2)

-
-
1190 m2
-
15817838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26629169 15817838 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka o powierzchni 4894m2 położona pomiędzy Chwaszczynem a Osową. Działka w okolicy ulicy Torfowej, pięknie położona w sąsiedztwie lasu, stadniny koni, dwóch jezior.Zapraszam do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłąc...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 050 000 PLN (215 zł/m2)

-
-
4894 m2
-
15736468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24874232 15736468 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową.Przedmiotem oferty jest działka opisana jako nr B1 - Możliwość zakupu, również pozostałych parceli B2 i B...

Potęgowo (Pomorskie, gm. Potęgowo)

624 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
12000 m2
-
15467361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19210708 15467361 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka budowlana przy ul. Jagatowskiej w dzielnicy Maćkowy.Link do lokalizacji: https:doroch.plbpjagat_2_15jagat_2_15.htmlPołożona w kameralnym miejscu - na końcu ślepej uliczki w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne, z dwó...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (495 zł/m2)

-
-
1574 m2
-
15359373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16767087 15359373 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działki o łącznej powierzchni 186 825 m2 położone w kaszubskiej wsi Bór. Działki położone w sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 3km od jeziora w Chmielnie, 16km od Kartuz, 40 km od Gdyni oraz 45 km od G...

Szopa (Bór) (Pomorskie, gm. Sierakowice)

3 082 612 PLN (17 zł/m2)

-
-
186825 m2
-