• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 275

15404441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17785899 15404441 Nowa oferta! Ponad 20 działek wydzielonych w Dobrzewinie, na granicy Warzna i Dobrzewina przy ul. ŁĄKOWEJ i Topolowej.Idealna inwestycja jako lokata kapitału. Obecnie prąd na skraju terenu, z którego wydzielono działki. Woda ok. 350m, gaz ok. 500m; c...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

259 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
1296 m2
-
15117573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10230976 15117573 Nieruchomość inwestycyjna!!! Miejscowość Łebno, gmina Szemud, powiat wejherowski, województwo pomorskie, działka rolna na sprzedaż.Parkkompleks handlowo-usługowy, zabudowa mieszkalno usługowa, działalność nie uciążliwa produkcyjna, powierzchnia hali ...

Łebno (Pomorskie, gm. Szemud)

5 500 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
59783 m2
-
12781900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 1094144 12781900 Działka rekraacyjna położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Sitno działka o powierzchni 684 m2. Zabudowa letniskowa z możliwością domu całorocznego. Działka położona blisko Parku Krajobrazowego, oraz około 400m do jeziora Sitno..Działka posia...

Sitno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

170 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
684 m2
-
14775621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20746 14775621 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 848 m2 znajdująca się w miejscowości Sznurki gm. Chmielno. Otoczenie nieruchomości stanowi las, pola oraz jezioro oddalone o ok. 500 metrów, widoczne z terenu działki. Do Chmielna odległość wynosi ok. 6 k...

Sznurki (Pomorskie, gm. Chmielno)

370 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2848 m2
-
13158111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16723 13158111 DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY - SWARZEWO - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - WSPÓŁPRACA Z POŚREDNIKIEM. Swarzewo - północna część województwa pomorskiego, cicha i spokojna miejscowość leży na tzw. Kępie Swarzewskiej, między Puckiem a Władysławowem, nad Zatoką Puc...

Swarzewo (Przy drodze 216) (Pomorskie, gm. Puck)

783 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15885325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27723677 15885325 Pięknie położona działka w Centrum Ustki na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni 571 m2. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z dostępem do drogi publicznej. Na działkach obok piękne domy. Zapraszam...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

720 000 PLN (1 261 zł/m2)

-
-
571 m2
-
15784378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25851340 15784378 Działka położona w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana, wydane aktualne warunki zabudowy pod bud. wielorodzinne, ok. 650m2 PUM.Wszystkie szczegóły dostępne u nas w biurze. Oferta dyskretna....

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 300 000 PLN (3 456 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15676678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23774911 15676678 Na sprzedaż wyjątkowa działka w prestiżowej lokalizacji – Dębki, nadmorski kurort otulony lasem, bezpośrednio przy plażyOferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce – Dębki. Ta malownic...

Dębki (Pomorskie, gm. Krokowa)

2 900 000 PLN (1 491 zł/m2)

-
-
1945 m2
-
15396041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17588787 15396041 Nietuzinkowa działka budowlana na sprzedaż – Gdańsk OtominNa sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 988 m², położoną na malowniczym wzniesieniu, z którego rozciąga się widok na urokliwe oczko wodne. To wyjątkowe miejsce łączy s...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

789 000 PLN (799 zł/m2)

-
-
988 m2
-
8271943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16755 8271943 Opis nieruchomości: łączna pow. 20.000 m2 (z niej wyodrębniono część działki o pow. 1.742 m2 - działka przewidziana do wykupu pod budowę drogi). Działki położone są bezpośrednio przy obwodnicy i nowo zaplanowanym węźle komunikacyjnym (jest gotowy pro...

Jankowo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

9 000 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15784385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851676 15784385 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8275. Teren obiektów produkcyj...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

661 760 PLN (320 zł/m2)

-
-
2068 m2
-
15784383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851673 15784383 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8278 pow. 2035m2. Teren obiekt...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

651 200 PLN (320 zł/m2)

-
-
2035 m2
-