• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 276

13158111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16723 13158111 DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY - SWARZEWO - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - WSPÓŁPRACA Z POŚREDNIKIEM. Swarzewo - północna część województwa pomorskiego, cicha i spokojna miejscowość leży na tzw. Kępie Swarzewskiej, między Puckiem a Władysławowem, nad Zatoką Puc...

Swarzewo (Przy drodze 216) (Pomorskie, gm. Puck)

783 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15885325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27723677 15885325 Pięknie położona działka w Centrum Ustki na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni 571 m2. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z dostępem do drogi publicznej. Na działkach obok piękne domy. Zapraszam...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

720 000 PLN (1 261 zł/m2)

-
-
571 m2
-
15784378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25851340 15784378 Działka położona w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana, wydane aktualne warunki zabudowy pod bud. wielorodzinne, ok. 650m2 PUM.Wszystkie szczegóły dostępne u nas w biurze. Oferta dyskretna....

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 300 000 PLN (3 456 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15676678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23774911 15676678 Na sprzedaż wyjątkowa działka w prestiżowej lokalizacji – Dębki, nadmorski kurort otulony lasem, bezpośrednio przy plażyOferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce – Dębki. Ta malownic...

Dębki (Pomorskie, gm. Krokowa)

2 900 000 PLN (1 491 zł/m2)

-
-
1945 m2
-
15396041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17588787 15396041 Nietuzinkowa działka budowlana na sprzedaż – Gdańsk OtominNa sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 988 m², położoną na malowniczym wzniesieniu, z którego rozciąga się widok na urokliwe oczko wodne. To wyjątkowe miejsce łączy s...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

789 000 PLN (799 zł/m2)

-
-
988 m2
-
8271943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16755 8271943 Opis nieruchomości: łączna pow. 20.000 m2 (z niej wyodrębniono część działki o pow. 1.742 m2 - działka przewidziana do wykupu pod budowę drogi). Działki położone są bezpośrednio przy obwodnicy i nowo zaplanowanym węźle komunikacyjnym (jest gotowy pro...

Jankowo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

9 000 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15784385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851676 15784385 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8275. Teren obiektów produkcyj...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

661 760 PLN (320 zł/m2)

-
-
2068 m2
-
15784383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851673 15784383 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8278 pow. 2035m2. Teren obiekt...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

651 200 PLN (320 zł/m2)

-
-
2035 m2
-
15688296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23983104 15688296 Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie — 2 działki, dom do remontu, 950 m od plażyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Sopotu, w odległości zaledwie około 950 metrów spacerem od morza.Ofe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

10 595 000 PLN (11 200 zł/m2)

-
-
946 m2
-
15399930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17679422 15399930 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ..., przewidziany zjazd do działek z drogi nr ..;Teren obiektów produkcyjno - usługowych, działka o łączne...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

3 474 560 PLN (320 zł/m2)

-
-
10858 m2
-
15380492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17254796 15380492 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA przy ul. Jarzębinowej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, dojazd do ul. Jarzębinowej (droga gminna) z ul. Leśnej - droga nr ...; Teren mieszkaniowy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ...

Kielno (Centrum kielna) (Pomorskie, gm. Szemud)

381 150 PLN (350 zł/m2)

-
-
1089 m2
-
11844169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 470392 11844169 Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka.Posiada powierzchnię 59 200 m2. Działka jest częściowo porośnięta drzewami, posiada ni...

Paraszyno (Pomorskie, gm. Łęczyce)

549 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
59200 m2
-