• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 168

15461362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19082205 15461362 Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Gdańska - Lipce, jako gotowy biznes do przejęcia. Dom wynajmowany jest w całości z miesięcznym dochodem ok. 16.000zł po odjęciu kosztów za media. W 2020r. wyremontowane zostało trzecie piętro. Dom - połowa bl...

Gdańsk (Święty wojciech) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

8
3
320 m2
1984
15821836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w centrum Wrzeszcza 26593000 15821836 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż unikalny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Gdańska - w starej części Wrzeszcza, przy ul. Batorego, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość łączy w sobie ciszę, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN (8 291 zł/m2)

8
3
398 m2
1990
15696640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom - pensjonat z 6 apartamentami 24121121 15696640 Nowoczesny dom - pensjonat z 6 apartamentami Wyspa Sobieszewska Blisko plaży i lasuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Wyspy Sobieszewskiej - jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdańska. Lokalizacja: cicha okolica,...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 499 000 PLN (14 059 zł/m2)

12
5
320 m2
2025
15866985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jasień! Oliwkowa Park! 27333031 15866985 !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi- komfortowy, dwustanowiskowy garaż (poziom -1)- ekologiczne rozwiązan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 890 000 PLN (9 844 zł/m2)

5
3
192 m2
2028
15700706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 8 pokoi/ blisko morza/ Gdańsk Sobieszewo! 24195955 15700706 Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami), 3 łazienek, kuchni,  piwnicy, z pomieszczeniami gospodarczymi, garażem, stryc...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 999 999 PLN (5 714 zł/m2)

8
3
350 m2
1998
15420428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom do odbioru 185m2 Gdańsk Morena! 18144587 15420428 Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z:Poziom 0:- salonu z aneksem kuchennym (z instalacją kominkową)- łazienki- pomie...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 430 190 PLN (13 136 zł/m2)

5
3
185 m2
-
15698117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja przy plaży w Brzeźnie, działka 866 m2 24144625 15698117 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i rozpoznawalnych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacer...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 999 000 PLN (16 775 zł/m2)

12
5
298 m2
1973
15863524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Boutique hotel w Jelitkowie 27250877 15863524 GOTOWA INWESTYCJA z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa, przy granicy z Sopotem, blisko Trójmiejskiej plaży.LOKALIZACJA:To...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 350 000 PLN (26 094 zł/m2)

12
5
320 m2
1980
15350291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD blisko jeziora Jasień 16533158 15350291 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Informacje:Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej ROD z dużym domem, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Jasień.Aktualna umowa oddania w użytkowanie...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (2 170 zł/m2)

6
2
230 m2
2006
15237186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna inwestycja - Rębiechowo 13534519 15237186 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYblisko lasublisko jezioridealnie skomunikowana lokalizacjadla dużej rodzinypod działalność gospodarcząUnikalna oferta dająca wiele możliwości inwestycyjnych. Lokaliz...

Gdańsk (Rębiechowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 000 PLN (5 932 zł/m2)

12
4
590 m2
2006
15710065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z widokiem na Sol Marine w linii brzegowej 24369834 15710065 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w atrakcyjnej miejscowości Wyspa Sobieszewska. Trzykondygnacyjny dom...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 699 000 PLN (7 801 zł/m2)

7
2
346 m2
1930
15750437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem i zapleczem gospodarczym 25122040 15750437 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia, a jednocześnie cenią sobie...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 953 200 PLN (15 502 zł/m2)

8
3
126 m2
1986