• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 168

15821196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 400 metrów od plaży! 26591858 15821196 WYJĄTKOWY DOM NAD MORZEM! - Gdańsk Brzeźno!Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej pożądanej oraz lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Zaledwie 400 metrów od plaży i pasa nadmorskiego.LOKALIZACJA: Brzeźno to jedna z najbardziej cenionych dziel...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 149 000 PLN (12 596 zł/m2)

12
4
250 m2
1960
15872915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w otoczeniu lasu - Bysewo 27506418 15872915 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- duża działka zapewniająca prywatność (1861 m²)- położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą- funkcjonalny układ pomieszczeń - pompa ciepła Vaillant- ogrzewanie podłogowe wodne w całym domu- kom...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 940 000 PLN (10 211 zł/m2)

5
3
190 m2
2025
15829169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Osowa nieruchomość na sprzedaż 26638036 15829169 Oferuję na sprzedaż Villę idealną pod inwestycję...Obiekt Villa Osowianka znajduje się przy ulicy Wacława Balcerskiego 18B, Gdańsk Osowa.Budynek o powierzchni użytkowej około 700m2 w całości podpiwniczony.Na parterze znajduje się recepcja, restauracj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
5
800 m2
2005
15710608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 140m2 do negocjacji!! 24383429 15710608 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom bliźniak zlokalizowany Gdańsk - Borkowie. Nieruchomość o powierzchni 140 m² składa się z 4 przestronnych pokoi, co czyni ją idealnym miejscem dla rodziny.Budyne...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 190 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
-
140 m2
-
15743443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas - Stan idealny 25010529 15743443 LOKALIZACJA:Działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: Nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie jak Lidl, Netto, Biedronka, sklepiki osiedlowe 2 minuty samochodem. Do ...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (11 832 zł/m2)

3
2
131 m2
2023
15707474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kokoszki I działka I domek letniskowy 24321364 15707474 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!ATUTY: - gotowe do wejścia, umeblowane - wykonanie z wysokiej jakości materiałów- duża, zadbana działka z altanką - bardzo dobra lokalizacja OPIS: Na sprzedaż domek rekreacyjny wraz z przekazaniem użytkowania działki RO...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (833 zł/m2)

2
-
300 m2
-
15757627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes w Gdańsku, dom i domki Sobieszewo 25303751 15757627 Przedstawiamy Państwu obiekt idealny pod działalność turystyczną znajdujący się w Gdańsku, a dokładniej na słynącej z walorów przyrodniczych Wyspie Sobieszewskiej. Łączna powierzchnia użytkowa domu i domków wynosi ok.175 m2. Są one usytuowane na dzia...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 000 PLN (8 571 zł/m2)

8
5
175 m2
2001
15671915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z warsztatem - zamieszkaj lub zainwestuj 23680022 15671915 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu  wraz z warsztatem samochodowym branży blacharsko-lakierniczej w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Kokoszki,...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 000 PLN (7 709 zł/m2)

5
2
454 m2
1995
15870792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej Gdańsk Osowa 27439261 15870792 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Dom w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Gdańsk, Osowa widok na Jezioro WysockieNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dwa domy ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 690 000 PLN (4 678 zł/m2)

12
5
575 m2
2018
15515505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20256046 15515505 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacjiNieruchomość położona w Gdańsku Wrzeszczu, w pobliżu skrzyżowania ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z Al. Grunwaldzką, która stanowi główny ciąg komunikacyjny Wrzeszcza.______________________...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 998 608 PLN (5 927 zł/m2)

10
-
1012 m2
1996
15870131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jasień! Oliwkowa Park! 27420318 15870131 !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi- komfortowy, dwustanowiskowy garaż (poziom -1)- ekologiczne rozwiązan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 690 000 PLN (8 667 zł/m2)

5
3
195 m2
2026
15870130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jasień! Oliwkowa Park! 27420317 15870130 !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi- komfortowy, dwustanowiskowy garaż (poziom -1)- ekologiczne rozwiązan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 690 000 PLN (8 667 zł/m2)

5
3
195 m2
2026