• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 168

15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15401862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji z dużą działka Suchanino 17731198 15401862 TYLKO U NASWięcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu. Przedstawiany dom składa się z:piwnica- 30m2parteru - 30m2poddasze- 19strychu- 10m2N...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

4
-
79 m2
1920
15727845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko natury i miasta 24725782 15727845 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEMarzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta? Nieruchomość w Kiełpinie Górnym to propozycja idealna dla Ciebie.Dom znajduje się na ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (11 026 zł/m2)

6
2
195 m2
2018
15897598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom z ogrodem i fotowoltaiką |Kowale 28007017 15897598 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej części Gdańska - Kowalach. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni  1000 m², zapewniającej komfort, prywatność oraz przestrzeń do wypoczynku. Ca...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 890 000 PLN (9 450 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15884284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z tarasem na dużej działce| Spokojna okolica 27698723 15884284 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 106 m², położony na dużej działce o powierzchni 1030 m² w Kiełpinie Gdańskim. Nieruchomość z 2011 roku, gotowa do zamieszkania, idealna dla rodziny.Dom oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz komfort co...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (14 623 zł/m2)

4
2
106 m2
-
15785778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony dom pod lasem działka 231 m2 6pok 25891948 15785778 Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg), idealny do komfortowego zamie...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 930 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
3
224 m2
1990
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15895642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962071 15895642 Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygod...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15890093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868861 15890093 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, basenu, kortów tenisowych, infrastruktury handlowej, usługowej....

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 849 000 PLN (6 511 zł/m2)

5
3
284 m2
1986
15726454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700148 15726454 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 469 000 PLN (14 190 zł/m2)

5
2
174 m2
2019