• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 168

15856617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa willa do własnej aranżacji w Matemblewie 27096191 15856617 Unikalna okazja zakupu willi o imponującej powierzchni 405 m², położonej w najbardziej prestiżowej części Gdańska,  Matemblewie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym to „czysta karta” dla konesera, który pragnie stworzyć dom bez kompromisów, dopa...

Gdańsk (Matemblewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 990 000 PLN (9 852 zł/m2)

8
3
405 m2
2025
15835289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Lipce Budynek Jednorodzinny 26717803 15835289 Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym - Gdańsk Lipce, ul. NiegowoLOKALIZACJA: Gdańsk Lipce to dzielnica zapewniająca ciszę, zieleń i kameralną zabudowę, a jednocześnie dobry dojazd do centrum Gdańska oraz szybki wyjazd w kierunk...

Gdańsk (Lipce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (4 319 zł/m2)

4
1
185 m2
1970
15838851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z ogrodem, Wzgórze Mickiewicza 26733549 15838851 Niepospolita nieruchomość wolnostojąca o powierzchni 217 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdańska - na Wzgórzu Mickiewicza. Dom usytuowany na kameralnej działce (355 m²) to idealna propozycja dla dużej rodziny lu...

Gdańsk (Wzgórze mickiewicza) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (7 369 zł/m2)

8
2
217 m2
1992
15781578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25831520 15781578 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – blisko plażyLokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. ZawiślańskaPowierzchnia domu: 149,80 m²Powierzchnia działki: 644 m²Lic...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 679 000 PLN (11 193 zł/m2)

7
2
150 m2
1990
14924680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4800030 14924680 Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszuRezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska – Osowy z malowniczym widokiem na ogród.Dom o powierzchni całkowitej 389 m2, położony na działce 800 m2, składaj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
3
290 m2
2015
15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15574792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21632322 15574792 Do sprzedaży kamienica zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Pniewskiego.Kamienica z początku XX wieku.Powierzchnia użytkowa wynosi 695m2, budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem, dobudówka w postaci garażu i pomieszczenia gospodarczego. Ogrzewanie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 000 PLN (10 072 zł/m2)

12
-
695 m2
1900
15896902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom z widokiem na rzekę 27991567 15896902 Komfortowy i rewelacyjny dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni  miejscowości Juszkowo.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosowano 20‑centymetrowe...

Gdańsk (Juszkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 290 000 PLN (15 369 zł/m2)

5
2
149 m2
2018
15815146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOSTĘPNE| CO i woda miejskie 26617040 15815146 OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury, która zapewnia dostępność szkól, przedszkoli, basenu oraz sklepów, res...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (8 519 zł/m2)

4
2
129 m2
1990
15852178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na Jasieniu 27025869 15852178 Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący na Jasieniu, doskonały zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, liczne sklepy, przedszkola i szkoły. W pobliżu zmnajdują się również te...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 095 000 PLN (9 702 zł/m2)

6
3
319 m2
2003
15736022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący I Pasywny I 3 poziomy 24866561 15736022 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż dom pasywny wolnostojący posiadający 276,99 m2 powierzchni użytkowej posadowiony na działce 600m2. Brak skosów w całym domu. ATUTY: - Duży ogród z tarasem i miejscem na garaż- Dom wolnostojący - Gotowe...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 649 000 PLN (9 598 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15629276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa rezydencja w pięknej Oliwie 22825921 15629276 Przestronna i świetnie zlokalizowana willa w sercu starej Oliwy, wyjątkowej, kameralnej dzielnicy Gdańska. Dom powstał przez adaptację rezydencji z początku XX wieku.Z technicznego i eksploatacyjnego punktu widzenia, po gruntownym remoncie z 2010 rok...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 890 000 PLN (19 139 zł/m2)

7
3
360 m2
2012