• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 168

14495134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny Dom w Gdańsku w otoczeniu zieleni 131160 14495134 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:Na sprzedaż ogromny, zadbany dom na wzgórzu o dwóch zboczach. Duża działka, spokojne sąsiedztwo, dom schowany pomiędzy drzewami dający poczucie prywatności i bezpie...

Gdańsk (Święty wojciech) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (3 225 zł/m2)

5
2
462 m2
1996
15654031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD z domkiem Gdańsk -Olszynka 23365238 15654031 Do odstąpienia działka rekreacyjna ROD o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (Lord)., salon z aneksem kuchennym, łazienka , na piętrze otwarta przestrzeń (sypialnia).Domek ...

Gdańsk (Olszynka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

170 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
11611159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom na Suchaninie 3691387 11611159 Dom o powierzchni 394,08 m2, III piętrowy, położony w dzielnicy Suchanino, na działce o wielkości 518 m2, nachylonej w kierunku południowym. Domek gospodarczy na działce za domem 66,4 m2.Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2012 r., wymieniono po...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 000 PLN (5 838 zł/m2)

10
5
394 m2
2012
13456448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom- bungalow 240 m2, 6 pok.+ kawiarnia Zakoniczyn 3755213 13456448 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 240 m2, całkowitej 280 m2.Położony w dzielnicy Zakoniczyn, budynek w kształcie litery L, na działce o powierzchni 872 m2.W części domu funkcjonuje kawiarnia (ok. 80 m2), zrobiona jest z 2 garaży o pow...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (16 071 zł/m2)

9
3
280 m2
2007
15764454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny Dom! Gdańsk Myśliwska! 25448833 15764454 HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!!ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów,- Nowoczesny design,- 3 komfortowe łazienki,- Duże okna,- Ogrzewanie podłogowe,- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń,- Wentylacja grawitacyjna- Doskonała lokalizacja!- I...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
359 m2
2009
15778971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogromny potencjał dla dużej rodziny lub wynajem! 25762994 15778971 SOLIDNIE ZBUDOWANY, PRZESTRONNY, WYGODNY 6-CIO POKOJOWY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CICHEJ, SKOMUNIKOWANEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY!NIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany metodą tradycyjną o powierzchni całkowitej około 200 m2, użytkowej ok...

Gdańsk (Wzgórze mickiewicza) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 785 000 PLN (8 925 zł/m2)

6
3
200 m2
1990
15848962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z możliwością prowadzenia działalności - Osowa 26952827 15848962 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270 m² (190 m² powierzchni użytkowej), położony w cenionej dzielnicy Gdańska - Osowe...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (6 852 zł/m2)

7
-
270 m2
2005
15713834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom w Gdańsku 24447346 15713834 Dom z potencjałem na dużej działce - 266 m² powierzchni, 1000 m² ogrodu, dwa garaże, kominek, oczko wodneJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale z pełną funkcjonalnością i ogromnym potencjałem aranżacyjnym - ta o...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 790 000 PLN (6 729 zł/m2)

7
3
266 m2
2005
15758784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Gdańsku 25330572 15758784 TYLKO U NAS. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKomfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i wygodę, a jedn...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 999 000 PLN (13 507 zł/m2)

4
1
148 m2
2025
15850387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Chełmie 26994622 15850387 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZUKASZ DOMU W GDAŃSKU BLISKO CENTRUMTO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINYJEDYNY TAKI DOM NA CHEŁMIE Z WYJĄTKOWYM OGRODEML O K A L I Z A C J A : Dom znajduje się w w dzielnicy Gdańsk Chełm.Jest to cich...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 750 000 PLN (25 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2019
15840059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Bliźniak/ Nowy/ Z OSTATNIEJ CHWILI !!! 26764944 15840059 DOM: Bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (PRAWA STRONA)Projekt domu DOM W MODRAKACH (R2). Stan DEWELOPERSKISkładający się z:PARTER1. Wiatrołap 4,112. Toaleta 4,073. Schowek 0,84 (3,15)4. Salon 24,065. Kuchnia 6,58PODDASZE1. Schody 3,452. Korytarz 3,79...

Gdańsk (Lipce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (9 167 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15807598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 pokoi, 3 balkony, ogród - do własnej aranżacji! 26370393 15807598 DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze), funkcjonalny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) usytuowany w Gdańsku (dzielnica Morena). Powierzchnia całkowita budynku to ok. 245,0...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 950 000 PLN (7 959 zł/m2)

7
4
245 m2
1990