• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 8 751

15629964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny, dwupoziomowy apartament w Mechelinkach 22840700 15629964 Dwupoziomowa, przestronna i komfortowa nieruchomość z ogrodem, z ekspozycją południowo - zachodnią, wykonana zgodnie z projektem profesjonalnego biura przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Apartament idealny jako nieruchomość inwestycyjna, na naje...

Mechelinki (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 399 000 PLN (16 855 zł/m2)

3
2
83 m2
2021
15885201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście I gotowe do wydania I Wyposażone 27719688 15885201 ATUTY:- Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście- mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia- pełne wyposażenie w cenie- wysoki standard wykończenia- inwestycyjnewakacyjne mieszkanie lub dla studentaCHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie na ostatnim...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (21 844 zł/m2)

2
-
32 m2
1900
15886046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27746401 15886046 Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowy budynek z czerwonej cegły, wybudowany w 1945 roku, objęty ochroną konserwatora zabytków. Nieruchomość prezentuje się bardzo atrakcyjnie – budynek jest zadbany, w dobrym stanie technicznym i posiada szerokie moż...

Kościeleczki (Pomorskie, gm. Malbork)

649 000 PLN (3 245 zł/m2)

1
-
200 m2
1945
15886042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27746330 15886042 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOBWIESZCZENIEw sprawie sprzedaży udziałów w nieruchomościach wchodzących w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt GD1GGUp-s2812024 oraz GD1GGUp-s2922024 z wolnej ręki w formie...

Kopytkowo (Pomorskie, gm. Smętowo Graniczne)

6 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
1081 m2
-
15776352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom i biznes w jednym! Centrum Wejherowa - przy S6 25703283 15776352 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowy dom z lokalem usługowym w centrum Wejherowa - idealna inwestycja!Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całko...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 750 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
3
315 m2
1965
15872809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament przy Zatoce gdyńskiej 27502234 15872809 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia dostępny tylko u Nas!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofe...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

770 000 PLN (19 744 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15864135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264887 15864135 OFERTANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m², zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona z dbałością o detale, gotowa do zamieszkania bez żadnych dodatkowych ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

649 000 PLN (7 547 zł/m2)

4
1
86 m2
1990
15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15513717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20207346 15513717 Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 105m², z garażem dwustanowiskowym (55m² ), co łącznie daje 160 m² powierzchni całkowitej.Nieruchomość położona jest na pięknej, dużej i  zadbanej działce o łącznej p...

Karzcino (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 190 zł/m2)

3
1
105 m2
2008
15883803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsze Piętro | Potencjalne 3 Pokoje z Balkonem! 27675869 15883803 ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest na Przymorzu - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

660 000 PLN (15 349 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15886008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27745248 15886008 Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m², położony w dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Matejki. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów i dobrą ekspozycję działalności.Atuty lokalu wejście z ulic...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (15 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15886007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745246 15886007 Atuty nieruchomości• niskie opłaty (ok. 300 zł) • świetna lokalizacja – blisko uczelni i komunikacji • możliwość wykonania antresoli • funkcjonalna przestrzeń do własnej aranżacji • dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Lokal daje dużą swobodę ar...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (15 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-