• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 8 768

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15764446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25448352 15764446 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. SiennejDziałka o powierzchni 1130 m2 położona w zabudowie domów jednorodzinnych z pełnym uzbrojeniem terenu usytuowana na le...

Nowa Wieś Malborska, Sienna

169 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15398969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662073 15398969 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych!Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o pow. 1,01 ha, usytuowana w malowniczej okolicy przy ul. LEŚNEJ.Obniżka ceny z 590 000 zł na 490 000 zł obowiązuje tylko do koń...

Wojtal (Pomorskie, gm. Czersk)

490 000 PLN (3 500 zł/m2)

3
1
140 m2
1950
15820648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26637249 15820648 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Wielgłowy, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz spokojne otoczeni...

Wielgłowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

1 450 000 PLN (6 042 zł/m2)

6
-
240 m2
2020
15896009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 7 piętro z widokiem | Gdynia Redłowo 27965282 15896009 Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,83 m2,  w ekspozycji zachodniej,   zlokalizowane na 7 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w Gdyni Redłowo. Mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim, co pozwala na indy...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 450 320 PLN (19 338 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15896010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27965258 15896010 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,60 m, położone na I piętrze w bloku z 1981 roku przy ul. Dworcowej w Pelplin. Budynkiem zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie. Mieszkanie stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mies...

Pelplin (Pomorskie, gm. Pelplin)

359 000 PLN (6 085 zł/m2)

4
-
59 m2
1981