• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 8 739

15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15513717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20207346 15513717 Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 105m², z garażem dwustanowiskowym (55m² ), co łącznie daje 160 m² powierzchni całkowitej.Nieruchomość położona jest na pięknej, dużej i  zadbanej działce o łącznej p...

Karzcino (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 190 zł/m2)

3
1
105 m2
2008
15883803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsze Piętro | Potencjalne 3 Pokoje z Balkonem! 27675869 15883803 ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest na Przymorzu - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

660 000 PLN (15 349 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15886008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27745248 15886008 Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m², położony w dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Matejki. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów i dobrą ekspozycję działalności.Atuty lokalu wejście z ulic...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (15 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15886007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745246 15886007 Atuty nieruchomości• niskie opłaty (ok. 300 zł) • świetna lokalizacja – blisko uczelni i komunikacji • możliwość wykonania antresoli • funkcjonalna przestrzeń do własnej aranżacji • dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Lokal daje dużą swobodę ar...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (15 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15876174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka budowlana z mpzp w Koleczkowie. 27532527 15876174 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1590 m2, położonej w dynamicznie rozwijającej się części Koleczkowa. To idealna propozycja dla osób, ...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

286 200 PLN

-
-
1590 m2
-
15353674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w spokojnej okolicy przy lesie 16635960 15353674 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka pod zabudowę jednorodzinną o atrakcyjnym metrażu i położeniu w pobliżu lasu w miejscowości Dębnica Kaszubska. ATUTY:Media ...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

195 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15885943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27744258 15885943 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP: zabudowa jednorodzinna i usługi- Duża, ustawna działka - 2 600 m²- M...

Marzęcino (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

125 000 PLN

-
-
2600 m2
-
15885942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wejherowo gotowe 3 pokojowe mieszkanie 27744250 15885942 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku.Nowoczesny budynek mieszkalny oddany do użytku w 2022 roku na osiedlu Sucharskiego w spokojnej części...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

520 000 PLN (10 612 zł/m2)

3
1
49 m2
2022
15143113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na Głównym Mieście w Gdańsku 10847779 15143113 Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Gdańsku Śródmieściu. Kamienica znajduje się na terenie Głównego Miasta przy ulicy Straganiarskiej. Według MPZP znajduje się w strefie mieszanej, przeznaczonej pod funkcje usługowo-mieszkaniowe.WAŻNA I...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 590 000 PLN (21 627 zł/m2)

6
2
166 m2
1930
15874052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na morze - Sopot 27517959 15874052 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na morze, który można podziwiać z jednego z pokoi. Nieruchomość stanowi dosko...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
-
47 m2
1976
15850204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w centrum Gdyni 26990365 15850204 KLIMATYCZNE MIESZKANIE W CENTRUM GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść w zaledwie 3 minuty na Dworzec Główny czy do przystanków komunikacji miejskiej. Atutem nie...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

789 000 PLN (13 603 zł/m2)

2
1
58 m2
1960