• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 8 743

15886365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dobry grunt rolny w uprawie 1,2 ha blisko morza 27754624 15886365 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Na sprzedaż 1,20 ha ziemi rolnej w Sobieńczycach, ul. Jarzębinowa. To Idealne grunty pod działal...

Sobieńczyce (Pomorskie, gm. Krokowa)

240 000 PLN

-
-
11988 m2
-
15445839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ocypel- dom na wakacje czy na stałe? Jak lubisz :) 18737516 15445839 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:miejscowość nad jezioremserce Borów Tucholskichnowa instalacja fotowoltaicznadom murowany całorocznyLOKALIZACJAOcypel, mała ...

Ocypel (Pomorskie, gm. Lubichowo)

399 000 PLN (2 494 zł/m2)

4
1
160 m2
2002
15886357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27754521 15886357 Pośrednikom bardzo dziękujemy. Zamieszkaj komfortowo w cichej, zielonej okolicy, wśród niskiej zabudowy willowej. Oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o przemyślanej, rodzinnej funkcji — każdy z przestronnym ogrodem i garażem.Nowocze...

Miszewo (Pomorskie, gm. Żukowo)

960 000 PLN (7 273 zł/m2)

4
-
132 m2
2024
15839534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kolincz - działka w spokojnej okolicy 26755365 15839534 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działki na Kociewiu, idealne pod rodzinny dom.Atuty:komfortowy metrażlokalizacja wśród lasu i pól, jednocześnie blisko Starogardu Gdańskiegow bliskim otoczeniu zagajniki ...

Kolincz (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

193 960 PLN

-
-
1492 m2
-
15886349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27754464 15886349 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Trzcińsk, nad Jeziorem Godziszewskim. Działka o powierzchni 2327 m2, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem U1 - teren zabudowy usługowej. Działka równa...

Trzcińsk (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

259 000 PLN

-
-
2327 m2
-
15886350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27754469 15886350 Sprzedam nieruchomość o powierzchni 0,3000 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o nawierzchni asfaltowej. W otoczeniu tereny przemysłowo - handlow...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

790 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15886353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27754470 15886353 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Otominie – doskonała lokalizacja pod zabudowę mieszkaniową lub usługi.Możliwość dokupienia dodatkowej działki o pow. 391 m2 ( zaznaczona na kolor pomarańczowy na zdjęciu).Nieruchomość stanowi spójny obszar inwestycyjny...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 950 000 PLN

-
-
4621 m2
-
15886351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27754466 15886351 Nieruchomość położona w miejscowości Kamela, gm. Somonino, powiat kartuski. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych dla których wydana została decyzja o warunkach zabudowy, a na jej podstawie pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego z garażem. Dla ...

Kamela (Pomorskie, gm. Somonino)

149 000 PLN

-
-
1121 m2
-
15677498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam 2-pokoje Tczew 23796500 15677498 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6Cena: 290 000 złPowierzchnia mieszkania: 35,66 m²Piwnica: 3,18 m²Piętro: 2W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia z oknem - łazienka - przedpokój - balkonAtuty nieruchomości:Świetna loka...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15858790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA!! 3-Pokoje z dużą loggią gotowe 27155253 15858790 Sprzedaż mieszkania w Starogardzie Gdańskim przy ul. Juranda ze Spychowa-Nowa cena!! 369000złPowierzchnia całkowita: 69,1 m² Piętro: 4Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 69,1 m², zlokalizowane na czwartym piętrze zad...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

369 000 PLN (5 348 zł/m2)

3
1
69 m2
1991
15886344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27754192 15886344 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowo zadbana i w pełni wyposażona działka rekreacyjna o powierzchni 495 m², położona w ROD im. Bohaterów Monte Cassino w Gdańsku (ul. Marynarki Polskiej 60). To idealne miejsce dla osób szukający...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

54 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
495 m2
-
15791308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka bud. 1142 m2, Skrzeszewo Żukow. 25989602 15791308 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1142 m2, położona w Skrzeszewo Żukowskie, gmina Żukowo.Nieruchomość w kształcie prostokąta (21x55), płaska. Droga dojazdowa utwardzona (służebność w działkach drogowych).Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy ...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Żukowo)

200 000 PLN

-
-
1142 m2
-