• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 8 740

15886458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758103 15886458 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

351 560 PLN

-
-
1598 m2
-
15886459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758100 15886459 Oferta dotyczy ciekawej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Bielawy.To miejscowość położona w niedalekiej odległości jeziora Czarnego w gmina Przodkowo. Na działkę została wydana decyzja zabudowy w której przewidziano zabudowę jednoro...

Szarłata (Bielawy) (Pomorskie, gm. Przodkowo)

250 000 PLN

-
-
1523 m2
-
15886429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757927 15886429 Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo).Teren objęty jest MPZP, symbol MN11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach .WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU:- Powierzchnia zabudowy do 3...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

875 420 PLN

-
-
3367 m2
-
15734930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom jednorodzinny pod Gdańskiem! 24845973 15734930 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kluczowe AtutyDom oddany do użytku - wydane pozwolenie na użytkowanie.Przemyślany projekt Dom w aurorach 11 (G2) - funkcjonalność i nowoczesny design.Lokalizacja: Rębiech...

Rębiechowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 600 000 PLN (7 339 zł/m2)

6
2
218 m2
2025
15844693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26844050 15844693 Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 2007m2 położonej w Banino (gm. Żukowo).Teren objęty jest MPZP, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach .WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU:- Powierzchnia zabudowy do 20%- Wysokość ...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

450 000 PLN

-
-
2007 m2
-
15886414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks działek 1,88ha blisko morza Sztutowo! 27757037 15886414 Do sprzedaży  kompleks pięciu  działek położonych w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Działki o poszczególnych powierzchniach:0,4620ha,0,4528ha0,4548ha0,4510hadziałka pod drogę 0,0667haMożliwości zabudowy dla każdej działki: zabudowa jednorodzinna i...

Sztutowo (Pomorskie, gm. Sztutowo)

5 661 900 PLN

-
-
18873 m2
-
15008228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przestronna kamienica z dużą piwnicą spiżarnią 6670855 15008228 MIESZKANIE: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (Działki Leśne). W jego skład wchodzą:- salon- pokój- duża kuchnia z oddzielną spiżarnią !- łazienka z WC- korytarz- duża piwnica ok. 10 m2Mieszkanie...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

717 000 PLN (10 701 zł/m2)

2
1
67 m2
1938
15423243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z kuchnią 43 m2, BRZEŹNO 10 min od plaży! 18226094 15423243 SZUKASZ MIESZKANIA BLISKO PLAŻY?Idealna propozycja na inwestycję, dla singla lub dla pary!LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady,...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (14 738 zł/m2)

2
1
42 m2
1965
15886393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z widokiem na jezioro Piekło Dolne 27756726 15886393 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:- działka z widokiem na jezioro Przywidzkie Małe - w pierwszej lini zabudowy- tuż przy lesie - z daleka od ruchliwej drogiLO...

Piekło Dolne (Pomorskie, gm. Przywidz)

310 000 PLN

-
-
823 m2
-
15778251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25748290 15778251 Na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy położony w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego, jednej z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych ulic w mieście.Centrum miasta zapewnia doskonałą widoczność oraz duży ruch pieszy i samochodowy...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

490 000 PLN (7 313 zł/m2)

1
-
67 m2
-
15867941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27359792 15867941 Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe budownictwo (2020r) i jakość wykończenia sprawiają, że dom łączy w sobi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
-
128 m2
2020
15533909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na morze- 3 pokoje, Jagiellońska, Przymorze 20685525 15533909 ATUTY:- doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska,- blisko morza i parku Reagana,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki,- liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe- mniej niż 5 minut do przystanku autob...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 810 000 PLN (29 194 zł/m2)

3
1
62 m2
2024