• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Puck

Znalezionych ofert: 36

15360327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament nad morzem Puck 16787141 15360327 Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck.Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 62,15m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch  sypialni i łazienki.Apartament posiada dwa balkony,każdy o powierzchni 3,9...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

605 915 PLN (9 773 zł/m2)

2
1
62 m2
-
15360328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament nad morzem Puck 16787178 15360328 Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck.Apartament na trzecim piętrze o powierzchni 72,32m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech  sypialni  łazienki i toalety.Apartament posiada  balkon o powierzchni 15,81...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

664 776 PLN (9 233 zł/m2)

3
1
72 m2
-
15360326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament nad morzem Puck 16787142 15360326 Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck.Apartament o powierzchni 38,34m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.Do apartamentu przynależy 30m ogródek.Inwestycja charakteryzuje się 4‑kondygnacyjną ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

395 145 PLN (10 399 zł/m2)

1
1
38 m2
-
14579265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski apartament z widokiem na morze 144407 14579265 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyWIDOK NA MORZE - PIERWSZA LINIA ZABUDOWY - 30 metrów DO PLAŻY !Wyjątkowa okazja - na sprzedaż 2-pokojowy apartament z niczym niezakłóconym widokiem na morze, balkone...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 550 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
62 m2
2015
13695079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka przemysłowa w Łebczu koło Pucka 16351 13695079 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyNA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA USŁUGOWA W ŁEBCZU -  POMIĘDZY PUCKIEM a WŁADYSŁAWOWEMKapitalna propozycja dla szukających lokalizacji pod produkcję ,skład czy magazyn...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 100 000 PLN

-
-
11000 m2
-
15812393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26503314 15812393 2‑pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską – gotowe do wprowadzenia od zaraz Lokal położony jest w Pucku, przy ul. Wojska Polskiego 4515, w nowym budynku z 2025 roku​ Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 46,31 m². Powierzchni...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

544 000 PLN (12 009 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2025
15812376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26489756 15812376 2‑pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską – gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal położony jest w Pucku, przy ul. Wojska Polskiego 415, w nowym budynku z 2024 roku, Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 34...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

515 000 PLN (15 010 zł/m2)

2
1
34.31 m2
2024
15779444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyposażona restauracja nad morzem 25778038 15779444 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyŚwietna lokalizacja w centrum Pucka, dwa kroki od plaży i Mariny Jachtowej Możliwa nadbudowa dodatkowych dwóch kondygnacjiNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w ści...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 600 000 PLN (5 517 zł/m2)

6
-
290 m2
1970
15466591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19187460 15466591 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 77,68 m2 Z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM W CENIE !TO WYJATKOWA OFERTA GDYŻ OBECNIE PODZIELONE JEST ONO NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA Z OSOBNYMI WEJŚCIAMI ( wystarczy demontaż 1 ściany z rigipsu aby powstała duża przestrzeń do zamies...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

699 000 PLN (9 078 zł/m2)

4
2
77 m2
2013
15685293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23914841 15685293 PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ w NADMORSKIM PUCKU ' NADMORSKA KASKADA 'To kameralne osiedle - tylko 3 budynki usytuowane jest w samym sercu miasta.Zaledwie 600 m od MORZA PLAŻY PROMENADY MARINY I MOLO, kilka kroków STARY RYNEK 300 m z...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

550 000 PLN (9 649 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15528365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20562144 15528365 OFERUJĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ ok 400 m OD MORZA i PLAŻY Z 2 WAKACYJNYMI DOMKAMIOferowana parcela znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji miasta Puck.Działka NAROŻNA o powierzchni 376 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok 14m x 27m.Teren objęty...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

375 000 PLN (997 zł/m2)

-
-
376 m2
-
15742455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24992456 15742455 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania w Pucku przy ul. Przebendowskiego 5. Mieszkanie:Powierzchnia: 36 m² + piwnica 2,5 m²Piętro: 4 z 4Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Po generalnym remoncie . Budynek z lat &#0...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

420 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970