• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Puck

Znalezionych ofert: 36

15750384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny Dom w Pucku - 1000 metrów od morza! 25122086 15750384 Zamieszkaj w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji nad Bałtykiem! W tętniącym życiem Pucku, tuż obok nowoczesnej mariny, czeka na Ciebie wyjątkowy dom położony w zacisznym zakątku miasta - wśród spokojnych, jednokierunkowych uliczek, z dala ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 540 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
2
168 m2
1960
15666106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584665 15666106 NA SPRZEDAŻ 3 DZIAŁKI w PUCKU - POŁCZYNIE BISOferowane działki znajdują się w prężnie rozwijającej się części Pucka - Połczyna Bis, BLISKO morza, plaży, promenady, portu jachtowego, rybackiego i molo.Do wyboru działki:- nr 58413 - 1 033 m2 - 258 250...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

222 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15693450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066194 15693450 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

435 896 PLN (9 476 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15693451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066193 15693451 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

486 401 PLN (8 533 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15629747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22833469 15629747 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

412 063 PLN (9 365 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
10180501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20549 10180501 Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci kilkudziesieciu metrów od rynku i plaży. Obiekt zaprojektowany na blisko 2300m2 p...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

7 000 000 PLN (2 575 zł/m2)

11
-
2718 m2
-
15863677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254661 15863677 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15789337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25936491 15789337 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 967 m², położona w malowniczym Pucku przy ul. Dziedzictwa Jana Pawła II.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem MN.U, co pozwala na budowę domu jednorodz...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

380 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
967 m2
-
15881504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27634839 15881504 To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania.Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m, położona w miejscowości Gnieżdżewo, gmina Puck, przy ulicy Polnej, objęta M...

Puck (Gnieżdżewo) (Pomorskie, gm. Puck)

320 000 PLN

-
-
800 m2
-
15629420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Pucku do zamieszkania lub pod inwestycję 22827596 15629420 HOT NOWA OFERTA PEPPER HOUSE!!!!Uroczy dom otoczony zielenią w Pucku - 1000 m od ZatokiZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pucka, zaledwie 1000 metrów od malowniczej Zatoki Puckiej i nowoczesn...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 540 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
-
168 m2
-
14822333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26434 14822333 NA SPRZEDAŻ DOM 333,26 m2 - Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAMIANY NA MIESZKANIE Z DOPŁATĄ Oferuję Państwu skrajny szereg o powierzchni całkowitej 333,26 m2 posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 417 m2ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:WYSOKI PARTER 93,34 m2: garaż, ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

999 000 PLN (3 000 zł/m2)

7
3
333 m2
2003
15735597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24858381 15735597 NA SPRZEDAŻ NADMORSKI APARTAMENT W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI ZALEDWIE 50 m OD MORZA PLAŻY MARINY I MOLOOferuję NADMORSKI apartament o powierzchni 44 m2 z OGRODEM ok 113 m2, MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE !!!Lokal miesz...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

979 000 PLN (22 250 zł/m2)

2
1
44 m2
2020