• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Puck

Znalezionych ofert: 36

15881414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630359 15881414 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka. Nieruchomość usytuowana jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku wyposa...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 195 000 PLN (14 573 zł/m2)

3
1
82 m2
2020
15872618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament! Puck! 27499106 15872618 HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji!LOKALIZACJA:Apartament znajduje się przy spokojnej ulicy Abrahama w p...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
-
92 m2
2024
14543637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 700 m od zatoki puckiej- możliwość zamiany 115213 14543637 Dom w świetnej, spokojnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub osób, które chcą mieszkać w nadmorskim klimacie, łącząc z wynajmem pokoi. Możliwość zamiany na inna nieruchomość, również mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomo...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 489 000 PLN (4 125 zł/m2)

7
5
361 m2
2002
15858908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27156489 15858908 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z KONCEPCJĄ NA 56 MIESZKAŃ ZALEDWIE 100 m OD MORZADziałka o powierzchni 2 274 m2 objęta jest MPZP o oznaczeniau P.42.MW,UT - tereny zabudowy MIESZKANIOWEJ WIELORODZINNEJ !!! oraz usług turystykiCO DAJE WIELE MOŻLIWOŚ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

5 900 000 PLN (2 595 zł/m2)

-
-
2274 m2
-
15876628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542435 15876628 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam apartament 40m w Pucku. Apartament położony jest na parterze, brak schodów i stopni - dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Do mieszkania przynależy taras z kostki brukowej 11m oraz piwnica ...

Puck (Puck) (Pomorskie, gm. Puck)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15790544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne z widokiem na morze 25969950 15790544 Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w otoczeniu terenów zielonych, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 15 minut od Mariny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz atrakcje do aktywnego spędzania czasu. Dzięki takiemu usytuowaniu inwestycji można ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

481 000 PLN (19 240 zł/m2)

1
-
25 m2
2021
15691681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24022245 15691681 Na sprzedaż rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego z możliwością wynajmu pokoi dla gości na granicy Pucka i Połczyna.Oferuję dom wolno stojący nazwa projektu firmy Archon ' PENSJONAT PRZY FONTANNIE ' z murowanym garażem wolno stojącym.Pierw...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

950 000 PLN (2 844 zł/m2)

12
5
334 m2
2025
15718716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556263 15718716 DEALNA PROPOZYCJA DLA OSÓB SZUKĄJCYCH NIERUCHOMOŚCI KTÓRA PRZYNOSI REALNY ZYSK !!!Oferuję częściowo podpiwniczony dom wolnostojący z 6 MIESZKANIAMI pod wynajem krótko lub długoterminowo.Budynek o powierchni całkowitej ok 440 m2 posadowiony jest na og...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

2 240 000 PLN (5 091 zł/m2)

10
6
440 m2
2018
15681161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23850265 15681161 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK MIESZKALNO - HANDLOWO - USŁUGOWY Z DUŻĄ WITRYNĄ PRZY GŁÓWNEJ ULICY w NADMORSKIM PUCKUOferuję nieruchomość o BARDZO PRZESTRONNYM PRZEZNACZENIU dzięki podziałowi na część usługowo - handlową i mieszkalną.CZĘŚĆ HADLOWO - USŁUGOWA 462...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

5 500 000 PLN (5 238 zł/m2)

9
3
1050 m2
2002
15858597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 400m do plaży! 27151087 15858597 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w zadbanym budynku oddalonym o zaledwie 400 m od plaży - Pu...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15728010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24729660 15728010 NA SPRZEDAŻ DOM Z POTENCJAŁEMTEN BUDYNEK JEST ZNANY MIESZKAŃCOM NADMORSKIEGO PUCKA i OKOLICOferuję budynek z 1920 roku - w 1993 roku został on w większości rozebrany i pobudowany od nowa.Całość z 2 garażami o powierzchni całkowitej ok 300 m2, duża og...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 300 000 PLN (4 333 zł/m2)

8
2
300 m2
1920
15777022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25726923 15777022 NA SPRZEDAŻ KAMERALNE MIESZKANIE 35,96 m2 w BUDYNKU Z WINDĄ 30 m OD MORZA z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM I KOMÓRKA LOKATORSKĄ w PUCKUOferuję Państwu bardzo ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w najlepszej lokalizacji w mieście - NAD SA...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

629 000 PLN (17 971 zł/m2)

1
1
35 m2
2014