• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 468

15877633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały apartament 4 pokojowy pięknym widokiem 27575001 15877633 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m², położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, kameralnym charakterem budynku o...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 429 000 PLN (15 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2005
15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15758144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum 25313785 15758144 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój, zieleń i otoczenie lasu.Atuty nieruch...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15889662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z widokiem na las- w dobrej cenie 27856646 15889662 To jest dobrze skomunikowane mieszkanie w dobrej cenie, które świetnie nadaje się do zamieszkania oraz pod najem. Lokalizacja:Gdynia Chylonia, główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i urokliwych terenów podmie...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1984
15775039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem 25662013 15775039 WstępNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m² (126 m² po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy z Gdynią.To idealne miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, komfortu i odrobiny n...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

850 000 PLN (9 444 zł/m2)

4
2
90 m2
2013
15863170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z możliwością 2 pokoju, blisko SKM 27240850 15863170 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko SKM, w dzielnicy Leszczynki w Gdyni.Oferta stanowi świetną propozycję inwestycyjną. Bliskość środków komunik...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

339 000 PLN (13 560 zł/m2)

2
-
25 m2
1975
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15878332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne dwa pokoje | Gdynia Oksywie | 27594115 15878332 Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Opis n...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (9 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1935
15894937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27952011 15894937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż spółdzielczo własnościowe 2 stronne ustawne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym Fikakowie, gdzie rodzinny z dziećmi w spokoju spędzają czas na centralnym boiskuplacu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

650 000 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15530306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20609382 15530306 Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers Gdynia ŚródmieścieNa sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego budynku Sea Towers – najbardziej rozpoznawalnej inwestycji Trójmi...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (26 303 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15833686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26714217 15833686 Cisowa - dzielnica pełna możliwości!0% prowizjiLokalizacjaMiasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej!Bliskość SKM, głównych arterii drogowych, takich jak ul. Morska, ul. Hutnicz...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

468 164 PLN (12 320 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15725792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24686886 15725792 Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na BałtykPrzyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym miejscu w garażu podziemnym. Dodatkowe miejsce parkingowe dla g...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 150 000 PLN (50 000 zł/m2)

3
2
83 m2
2019