• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 615

15739278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24923086 15739278 Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, Około 10 min od Starego Miasta Gdańska!Lokal ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 521 PLN (66 zł/m2)

1
-
23 m2
1910
15739277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24923079 15739277 Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, Około 10 min od Starego Miasta Gdańska!Lokal ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 839 PLN (66 zł/m2)

1
-
28 m2
1910
15399934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17679418 15399934 OD ZARAZ. WYŁĄCZNIE NA BIURO - SIEDZIBĘ FIRMY. PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL BIUROWY 3 - POZIOMOWY, POŁOWA DOMU TYPU 'BLIŹNIAK' + GARAŻ W CZYNSZU NAJMU ŁĄCZNIE OK. 200 M2 W SUPER DOGODNEJ LOKALIZACJI NA UROKLIWYM 'PRZYMORZU MAŁYM'! –...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 500 PLN (28 zł/m2)

12
-
200 m2
1980
15041646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7788072 15041646 Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem.Apartament do wynajęcia dla wymagającego klienta. Położony jest w budynku willowym...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
76 m2
2008
14648266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 22562 14648266 Oferta bez prowizji Utwardzony plac składowy, produkcyjny na terenie ogrodzonym położony w Gdańsku Osowej, w sąsiedztwie m.in. Castoramy, Black Red White, stacji Lotos.Możliwość najmu powierzchni od 3000m2 do 5000m2. Dojazd drogą asfaltową, plac mane...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

50 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15829076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26592358 15829076 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ul.Hallera.Oferta dotyczy wynajmu biura o powierzchni ok 19m2.Czynsz najmu: 51plnm2 netto [do powierzchni biura będzie doliczany udział w częściach wspólnych]Zaliczki za opłaty eksploatacyjne 35plnm2 n...

Gdańsk (Wrzeszcz dolny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

969 PLN (51 zł/m2)

1
-
19 m2
2014
15577257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21694557 15577257 Do wynajęcia lokal biuro przy ul.Kołobrzeskiej o powierzchni użytkowej 198,20m2.Lokalbiuro znajduje się na II piętrze budynku usługowo-handlowego z windą. Lokal składa się z recepcji, małych pokoi biurowych, jednego dużego pomieszczenia typu open-spa...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 883 PLN (65 zł/m2)

11
-
198 m2
-
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15805557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26309893 15805557 Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania [możliwy również wynajem krótkoterminowy].Dane techniczne:Wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy]Nośność posadzki 5Tm2TryskaczeKlapy dymoweSiatka słupów: 12x24mObciążenie ogniowe do 4000MJm2Doki hydra...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

29 343 PLN (21 zł/m2)

1
-
1424 m2
2012
15738608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24907419 15738608 Na wynajem powierzchnia w nowo wybudowanej hali magazynowej zlokalizowanej w Gdańsku nieopodal ulicy Budowlanych.Hala wykonana w konstrukcji stalowej. Niniejsza oferta obejmuje wynajem 5000m2.Wyposażenie:-doki-bramy wjazdowe z poziomu rampy przeładun...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

145 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
5000 m2
2024
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowanych od strony cichego...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020