• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 615

15736462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874270 15736462 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym, blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. SKM i PKM w odległości 900 m.Moduł biurowy ...

Gdańsk (Młyniska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

28 809 PLN (60 zł/m2)

12
-
480 m2
2014
15736448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874244 15736448 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki PKP, SKM i PKM, tramwajowe oraz autobusowe.Lokal w układzie open space + gabienety + salki konferencyjne....

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

19 408 PLN (65 zł/m2)

12
-
297 m2
2010
15736518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874243 15736518 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki PKP, SKM i PKM, tramwajowe oraz autobusowe.W skład lokalu wchodzi : Open space + pomieszczenie ciemne so...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 855 PLN (66 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15736508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874242 15736508 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 14 do 44mkw...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 806 PLN (72 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15664165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23544576 15664165 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia produkcyjna i produkcyjno-magazynowa z posadzką ESD 1737,29 m2 wraz z powierzchnią biurową 142,17m2 i powierzchnią wspólną 521,53m2, położona w doskonałej lokalizacji w ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

73 477 PLN (31 zł/m2)

10
-
2401 m2
2000
14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
15887571 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27786557 15887571 OBSŁUGA BEZPROWIZYJNADo wynajęcia niezależny budynek biurowy położony przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku.Podstawowe informacje: Rodzaj obiektu: budynek biurowy Rok budowy: 1999 Powierzchnia netto: ok. 1637 m² Układ: 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondy...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

80 000 PLN (49 zł/m2)

12
-
1637 m2
1999
15739275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24923083 15739275 Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, Około 5 min od Starego Miasta Gdańska!Lokal p...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 698 PLN (66 zł/m2)

3
-
56 m2
1910
15560551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21330286 15560551 Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową. Hala nieogrzewana. Wraz z halą możliwość najmu utwardzon...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

18 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
600 m2
-
14828087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22714 14828087 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem lokal użytkowy po wierzchni 60 m.kw Gdańsk Osowa.Lokal usytułowany w budynku jednorodzinnym, z niezależnym wejściem z podwórza.Do przestrzeni przynależą 2 miejsca postojowe...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (46 zł/m2)

3
-
60 m2
2005
15887569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27786559 15887569 Do wynajęcia wolnostojąca hala wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala DCT.Hala jest w końcowym etapie projektowania, realizacja hali przewidywana jest na IV kwartał 2027- możliwość dostosowania sposobu użytkowania pod potr...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

126 437 PLN (36 zł/m2)

3
-
3500 m2
2027
15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-