• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 398

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15823000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy 26625938 15823000 ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy Gdańsk Wrzeszcz Al. LegionówNa sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m², położone na 2. i 3. piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (10 544 zł/m2)

4
-
90 m2
1930
15845206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856910 15845206 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomościnowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkaniafunkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialniawysoki standard wykończenia, zabudowy stolarsk...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (15 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15877021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem | Gdańsk, VII Dwór | 27560598 15877021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany jest tuż przy lesie, z ekspozycją południowo wschodnią, dzięki czemu jes...

Gdańsk (Vii dwór) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15868903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane mieszkanie 3-pok, winda i hala garażowa 27394244 15868903 Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (14 981 zł/m2)

3
1
52 m2
2020
15768106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenny apartament z widokiem na Zatokę 25534904 15768106 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Suchej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób, któr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

618 000 PLN (19 935 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15666906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek od południa, prywatny park, 0% od kup 23591119 15666906 Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe!Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki? To mieszkanie w inwestycji BIOT...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15896425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/Lokal usługi do remontu OKAZJA Wrzeszcz 27980187 15896425 TYLKO W NASZYM BIURZESzanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy własnościowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji Gdańska, jaką jest dzielnica Wrzeszcz. Położenie nieruchomości w bocznej, zrewitalizowanej uliczce jednej z najstarszych dz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010