• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 419

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15882117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 2-poziomowe mieszkanie na Łostowicach 27657494 15882117 Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu wyjście na duży balkon), pomieszczenie gospodarcze i WCnatomiast na pię...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (10 331 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15851807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020843 15851807 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk – Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia z kameralną zabudową oraz prywatnością, jakiej trudno szukać w typowy...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (18 445 zł/m2)

3
2
81.27 m2
2009
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15858417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149386 15858417 Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m², usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
41 m2
1976
15841943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie wykończone, hala garażowa, park osiedlowy 26802757 15841943 MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały naturalnie wkomponowane w zielone przedmieści...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15841552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie 2 pokojowe 26791497 15841552 BUDYNEK: Budynek z 2025 roku wyposażony są w cichobieżna windę, komórki lokatorskie w części podziemnej oraz naziemne miejsca parkingowe. Towarzysząca zabudowa to inne niskie bloki utrzymane w nowoczesnej stylistyce architektonicznej. MIESZKANIE: Jas...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (16 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15893918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne mieszkanie 3pok. z widokiem na zieleń 27922305 15893918 Do wynajęcie funkcjonalne, 3-pok. mieszkanie, o powierzchni 57 m², położone jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami.NieruchomośćMieszkanie składa się z przestronnego salonu z dużą kanapą i stołem jadalnianym oraz wyjściem na balkon, skąd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (59 zł/m2)

3
1
58 m2
1970