• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia

Znalezionych ofert: 472

15873062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nie pobieramy prowizji!! | Dwustronne | Południowe 27511613 15873062 0% prowizji!!! MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ !LOKALIZACJAMieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny rekreacyjne, lasy, a także ścieżki rowerowe. W pobliżu pełna infra...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
1
45 m2
1974
15802802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe | Wzgórze Św. Maksymiliana 26279315 15802802 Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Legionów.Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym z cegły. Elewacja i klatka w bardzo dobrym stanie. Klatka po remoncie w 2...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

629 000 PLN (15 341 zł/m2)

2
-
41 m2
1940
15872925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie 27506711 15872925 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ bardzo dobry dojazd do centrum Gdyni oraz całego Trójmiasta - s...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

2
-
60 m2
2000
15815453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do zamieszkania od zaraz 26644818 15815453 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum dzielnicy Obłuże w Gdyni. Świetna lokalizacja z pełną infrastru...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

499 000 PLN (11 089 zł/m2)

3
-
45 m2
1980
15866739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Działki Leśne, garaż przy budynku 27327137 15866739 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z lat 30.Nieruchomość znajduje się w prestiżowej i bardzo cenionej dziel...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 699 000 PLN (18 269 zł/m2)

3
-
93 m2
1938
15873063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w ścisłym centrum miasta 27511617 15873063 Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo lokalizacja jest ogromnym atutem.Lokalizacja:Inwestycja jest zl...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 030 000 PLN (18 727 zł/m2)

2
1
55 m2
2023
15862810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z widokiem na port 27229711 15862810 TYLKO U NAS ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwa niezależne pokoje- fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego ZKM- po sąsiedzku z parkiem leśnymLOKALIZACJAGdynia Oksywie - nadmorska dzielnica Gdyni, wyróżniająca się wyjątkowym portowym charakte...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

390 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15807803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z oddzielną kuchnią. Widok na morze. 26380166 15807803 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Z dużego pokoju widok na morze.ATUTY:centrum miasta - pod domem przystanki autobusowe, t...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

612 000 PLN (12 240 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15878027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, spółdzielcze własnościowe - Gdynia 27587015 15878027 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla, pary lub inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Ist...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

580 000 PLN (15 263 zł/m2)

2
-
38 m2
1965
15814849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86 m² ogromny potencjał Gdynia! 26594351 15814849 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaz mieszkanie w kameralnej kamienicy o powierzchni 86,55m2 w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek.LOKALIZACJA:Gdynia Grabówek, ul. Mireckiego - spokojna, zielona okolica. W promieniu 5 minut s...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

589 000 PLN (6 849 zł/m2)

3
-
86 m2
1930
15867945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko SKM 27359763 15867945 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz- 2 pokoje - 10 minut pieszo do SKM Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego- winda w budynkuLOKALIZACJA:Budynek położony jest w świetnie skomunikowanej części Gdyni - przystanek ZKM w odległości 200m, SK...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15877430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z osobną kuchnią! 27569684 15877430 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej,- miejsca parkingowe przy budynku,- piwnica,- słoneczna ekspozycja,- bliskość komunikacji i infrastruktury,- mieszkanie dostępne od zaraz.CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

319 000 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1950