• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia Słupecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słupecka

Znaleźliśmy 465 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdynia Pomorskie

15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15877769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Gdynia Witomino 27578751 15877769 Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2, znajduje się na 3 piętrze.Mieszkanie składa się z...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

475 000 PLN (11 585 zł/m2)

3
-
41 m2
1945
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15884637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707993 15884637 Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza.Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem .Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami.Zalety :- Niski budynek po remoncie ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1939
15877633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały apartament 4 pokojowy pięknym widokiem 27575001 15877633 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m², położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, kameralnym charakterem budynku o...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 429 000 PLN (15 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2005
15864039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263984 15864039 Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą.Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele podłogowe, w kuchni piekarnik w słupku i kuchenka elektryczna; oddzielna garderob...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

620 000 PLN (13 650 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2010
15847017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niepowtarzalny apartament z charakterem ! 26900334 15847017 HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południowa ekspozycja salonu-Klimatyzacja!-Wysoki standard wykończenia-Pełna i...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 900 000 PLN (13 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2012
15892438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament -Orłowo Unique 27898762 15892438 LokalizacjaOrłowo Unique to kompleks trzech trzykondygnacyjnych budynków, w tym jeden biurowo-usługowy, stanowiący jednocześnie bufor od al. Zwycięstwa. W pozostałych dwóch znajdą się apartamenty o powierzchniach od 50 do 170 m kw. Budynki zaprojekto...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 900 000 PLN (22 093 zł/m2)

3
1
86 m2
-
15841714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z potencjałem 26793066 15841714 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozw...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 060 000 PLN (9 725 zł/m2)

3
-
109 m2
2007
15865038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27280189 15865038 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum,zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jednocześnie na skraju ulicy przy lesie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 290 000 PLN (12 647 zł/m2)

4
2
102 m2
1939
15713509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament w top inwestycji blisko morza 24439960 15713509 Nietuzinkowy 3-pokojowy apartament w nowej inwestycji w Śródmieściu Gdyni.Luksusowa o wyższym standardzie inwestycji z 2024r.,z windą.Wyposażona m.in. w panele fotowoltaiczne, nawiewniki w oknach z funkcją antysmogową czy system retencji wody opadowe...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 089 000 PLN (16 754 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15791965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza” 26002769 15791965 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza”. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonalny układ oraz wyjątkowo atrakcyjną lokalizację, zapewniającą wygodę co...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

959 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
1
55 m2
2010