• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdynia Kolibki

Znalezionych ofert: 5

15889373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/blisko morza/Orłowo/ Spa/ Hala 27849840 15889373 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 162 388 PLN (26 418 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15889389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/blisko morza/Orłowo/ Spa/ Hala 27849886 15889389 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 680 683 PLN (25 085 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15884243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/blisko morza/Orłowo/ Spa/ Hala 27698377 15884243 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 260 723 PLN (25 214 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15866843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/ogód/strefa spa/hala/Gdyni Orłowo 27331180 15866843 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 612 751 PLN (27 335 zł/m2)

2
1
59 m2
2024
15877867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/blisko morza/Orłowo/ Spa/ Hala 27581850 15877867 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 190 699 PLN (27 061 zł/m2)

2
1
44 m2
2024