• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Gdańsk Siedlce

Znalezionych ofert: 115

15593857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22041769 15593857 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 40,37 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (15 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15594297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050854 15594297 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 71,74 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 079 000 PLN (15 197 zł/m2)

4
-
71 m2
2025
15594257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050086 15594257 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 64,15 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15594268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22050079 15594268 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 40,59 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (18 475 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15594252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22050078 15594252 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 39,93 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

735 000 PLN (18 846 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15593868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22041772 15593868 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 39,01 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (16 410 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15417841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18081792 15417841 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 51,57 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

774 000 PLN (15 176 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15417271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18070640 15417271 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 31,32 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

511 000 PLN (16 484 zł/m2)

2
-
31 m2
2025
15417913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18082459 15417913 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 72,89 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (16 653 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15417278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18070641 15417278 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 37,09 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

596 000 PLN (16 108 zł/m2)

3
-
37 m2
2025
15417917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18082456 15417917 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 66,90 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (14 379 zł/m2)

4
-
66 m2
2025
15417285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18070639 15417285 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 26,59 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

434 000 PLN (16 692 zł/m2)

1
-
26 m2
2025