• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Gdańsk Siedlce

Znalezionych ofert: 115

15810678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOCZESNE MIESZKANIE W PRESTIŻOWYM PARKU MIEJSKIM 26415869 15810678 Nowoczesne mieszkanie w prestizowym parku miejskim. Widok na Stare Miasto. Wykończenie w cenie!Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o jakości życia, spokój zieleni i miejski prestiż. Elegancka architektura, funkcjonalne układy mieszkań i starann...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

772 644 PLN (20 333 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15798575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
10 minut od Starego Miasta 26176220 15798575 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowa lokalizacja, 10 minut od Starego Miasta- ogródek,- spokojna, kameralna okolica,- możliwość dokonania indywidualnych zmian na etapie budowy, - w okolicy pełna baza handlowo- usługowa.CHARA...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (10 068 zł/m2)

4
-
148 m2
2025
15690844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko centrum Gdańska + duża piwnica 24005338 15690844 2-pokojowe, zadbane mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Gdańsk Siedlce, ul. GoszczyńskiegoNa sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (50,86 m2), balkonem oraz dużą piwnicą, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym i monitorowa...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (13 180 zł/m2)

2
-
50 m2
1996
15594304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050859 15594304 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 73,82 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (16 973 zł/m2)

4
-
73 m2
2025
15594291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050853 15594291 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 69,07 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 040 000 PLN (15 072 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15593870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22041771 15593870 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 40,50 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

644 000 PLN (16 100 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15593830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22041085 15593830 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 26,16 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (17 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025
15594314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050855 15594314 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 65,51 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 116 000 PLN (17 169 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15594315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22050852 15594315 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 69,09 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 010 000 PLN (14 638 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15594267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22050082 15594267 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 51,57 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

784 000 PLN (15 373 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15594265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22050080 15594265 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 48,05 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15593863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22041778 15593863 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 37,99 m2 znajduje się...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
-
37 m2
2025