• Nieruchomości woj. Pomorskie

3 pok.| Przestronne | Generalny remont |

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 53m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 629 000 PLN
  • MiastoGdynia
  • Rok budowy1980

Opis szczegółowy

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu, które już wkrótce będzie gotowe do zamieszkania. Lokal zostanie wykończony w spójnym, nowoczesnym standardzie i sprzedawany z kompletną kuchnią, łazienką oraz WC, nowymi panelami podłogowymi, odświeżonymi ścianami i pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD (z wyłączeniem pralki).
Mieszkanie położone jest na szóstym piętrze w doskonale skomunikowanej części Gdyni - Obłużu. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania mieszkania o bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni - Obłuże. Mieszkańcy tej części Gdyni mają szybki dojazd plaży Oksywie oraz Babie Doły, a także do Estakady Kwiatkowskiego, a dzięki temu do Obwodnicy Trójmiasta, Śródmieścia Gdyni, Rewy, Mechelinek oraz innych nadmorskich miejscowości. W okolicy przedszkole, szkoła podstawowa, boiska szkolne, liceum, Akademia Marynarki Wojennej, osiedlowe sklepy, centrum handlowe Szperk i cała infrastruktura handlowo-usługowa, a także przychodnia z opieką nocną i świąteczną. W pobliżu ogródki działkowe, ścieżki rowerowe i liczne tereny rekreacyjne.

Zalety:
- w obrębie 100 m publiczne przedszkole i szkoła podstawowa z basenem
- zabudowa kuchenna z nowym sprzętem AGD
- trzy niezależne pokoje
- niskie opłaty
- oddzielna kuchnia
- do mieszkania przynależy piwnica
- mieszkanie ciepłe, bardzo słoneczne
- świetna lokalizacja względem usług, szkół i komunikacji publicznej W mieszkaniu trwa aktualnie generalny remont, który będzie ukończony w standardzie widocznym na zdjęciach, czyli:
- nowa zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD - piekarnik, zmywarka, płyta elektryczna, okap, lodówka (na gwarancji)
- nowa instalacja elektryczna
- nowa instalacja hydrauliczna
- nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe
- w przedpokoju i kuchni gres
- nowa terakota i gres w łazience i wc
- ściany i sufity tynkowane i gładzone
- na podłogach w pokojach ułożono panele (AC4, V - fuga) wraz z listwami przypodłogowymi oraz wiele innych
- kameralna okolica,
- zadbana klatka schodowa,
- winda,
- zarządzany przez prężnie działającą spółdzielnię mieszkaniową.

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897039
  • Data publikacji: 21 maja 2026 16:25 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 6 / 10

Mapa

Pomorskie, Gdynia, Obłuże ,
Aleksandra Szarafińska

Aleksandra Szarafińs...

+48XXXXXX136
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdynia, Obłuże

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15897039

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

629 000 PLN

11 868 zł/m2
Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 53m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1980

Opis - 3 pok.| Przestronne | Generalny remont |