• Nieruchomości woj. Pomorskie

230 000 PLN na sprzedaż

Malbork (Pomorskie - gmina Malbork)

Słoneczne mieszkanie 35 m² w Malborku

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 39m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 230 000 PLN
  • MiastoMalbork
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Słoneczne mieszkanie 35,24 m² | 2 pokoje | Stare Miasto | Malbork

 Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m², położone na 3 piętrze na osiedlu Stare Miasto w Malbork, blisko Zamek w Malborku.
Cena: 230 000 zł.

Mieszkanie jest do własnej aranżacji, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnego gustu i potrzeb.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,84 m².

W skład mieszkania wchodzą:
2 pokoje
spokojna okolica
idealne dla pary, singla lub pod inwestycję

Z NAMI:
gwarantujemy bezpieczny zakup
oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości od godziny 9:00 do 20:00

Adrianna Grabowska
tel. XXXXX655

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890570
  • Data publikacji: 13 maja 2026 16:52 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Pomorskie, Malbork ,
ADRIANNA GRABOWSKA

ADRIANNA GRABOWSKA

+48XXXXXX655
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Malbork

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15890570

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

230 000 PLN

5 897 zł/m2
Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

ADRIANNA GRABOWSKA

+48728756655

Główne cechy:

  • Powierzchnia 39m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Słoneczne mieszkanie 35 m² w Malborku

Cena: 230 000 zł.

W skład mieszkania wchodzą:
2 pokoje
spokojna okolica
idealne dla pary, singla lub pod inwestycję

Z NAMI:
gwarantujemy bezpieczny zakup
oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Adrianna Grabowska
tel. 728 756 655
[email protected]