• Nieruchomości woj. Pomorskie

Bliżniak w Rotmance w cenie kawalerki!

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 429 000 PLN
  • MiastoRotmanka
  • Rok budowy1978

Opis szczegółowy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Powierzchnia użytkowa domu: 48,8 m²
Powierzchnia działki: 511 m²
Rodzaj zabudowy: bliźniacza
Księga wieczysta: bez obciążeń
Budynek gospodarczy: ok. 18 m²

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

atrakcyjna cena - porównywalna z kawalerką w mieście
spokojna, zielona okolica
gaz przy granicy działki
duży potencjał aranżacyjny
podpiwniczony budynek
dodatkowy budynek gospodarczy na działce
bardzo dobry dojazd do Pruszcza Gdańskiego i Gdańska

NIERUCHOMOŚĆ:

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 511 m² (397 m² + 114 m²), stanowiących jedną gospodarczą całość.

Teren wokół domu jest zagospodarowany i obsadzony licznymi drzewami oraz krzewami ozdobnymi, co daje poczucie prywatności i zielonego otoczenia.

Budynek został wybudowany w latach 70., jest:

podpiwniczony,
posiada dwie kondygnacje,
wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia wnętrza według własnej koncepcji.

fundamenty z cegły
dach dwuspadowy kryty eternitem (zalecana wymiana)
ogrzewanie: piece kaflowe
instalacja elektryczna wymieniona ok. 15 lat temu

zewnętrzne betonowe, wykończone terakotą

Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego podłączenia gazu - przyłącze znajduje się w drodze przy działce.

STAN TECHNICZNY:

Dom kwalifikuje się do remontu, jednak:

fundamenty,
ściany,
stropy

oceniane są jako będące w stanie zadowalającym.

To idealna propozycja dla osób szukających:

domu z potencjałem,
nieruchomości do własnej aranżacji,
spokojnej lokalizacji blisko miasta.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Rotmanki, na zachodnich obrzeżach miejscowości.

W pobliżu:

szkoła
przedszkole i żłobek
sklepy
kościół
tereny rekreacyjne i boiska

Dojazd:

centrum Pruszcza Gdańskiego - ok. 3 km
Obwodnica Trójmiasta - ok. 1,5 km

szybki dojazd do Gdańska.

To doskonała propozycja dla osób, które chcą stworzyć własny dom w zielonym i spokojnym miejscu, jednocześnie pozostając blisko miasta.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15643444
  • Data publikacji: 18 maja 2026 20:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Wirtualna wizyta:

Mapa

Pomorskie, Rotmanka ,
Andrzej Leonowicz

Andrzej Leonowicz

+48XXXXXX353
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Rotmanka

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15643444

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

429 000 PLN

8 938 zł/m2
Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

Andrzej Leonowicz

+48585585353

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1978

Opis - Bliżniak w Rotmance w cenie kawalerki!

Powierzchnia użytkowa domu: 48,8 m²
Powierzchnia działki: 511 m²
Rodzaj zabudowy: bliźniacza
Księga wieczysta: bez obciążeń
Budynek gospodarczy: ok. 18 m²

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

atrakcyjna cena - porównywalna z kawalerką w mieście
spokojna, zielona okolica
gaz przy granicy działki
duży potencjał aranżacyjny
podpiwniczony budynek
dodatkowy budynek gospodarczy na działce
bardzo dobry dojazd do Pruszcza Gdańskiego i Gdańska

NIERUCHOMOŚĆ:

Budynek został wybudowany w latach 70., jest:

fundamenty z cegły
dach dwuspadowy kryty eternitem (zalecana wymiana)
ogrzewanie: piece kaflowe
instalacja elektryczna wymieniona ok. 15 lat temu