• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Rotmanka

Znalezionych ofert: 5

15643444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliżniak w Rotmance w cenie kawalerki! 23137764 15643444 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Powierzchnia użytkowa domu: 48,8 m²Powierzchnia działki: 511 m²Rodzaj zabudowy: bliźniaczaKsięga wieczysta: bez obciążeńBudynek go...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15770578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25556429 15770578 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy wolnostojącej i szeregowej, bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, ...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN (6 198 zł/m2)

4
2
242 m2
2000
15757378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rotmanka! Duży dom po kapitalnym remoncie 25299718 15757378 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w centralnej części Rotmanki. Funkcjonalny rozkład domu oraz rozmieszczenie pokoi sprawiają że dom może być komfortowym miejscem do życia dla rodziny, ale również gotową inwestycją (wynajem, mały pensj...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 999 000 PLN (4 649 zł/m2)

12
3
430 m2
2005
15820458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem - Rotmanka, blisko Gdańska 26644837 15820458 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduży, wolnostojący dom dający swobodę aranżacji i wiele możliwości wykorzystania,przestrzeń idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję lub działalność,u...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 650 000 PLN (4 583 zł/m2)

8
2
360 m2
1995
15727048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24710896 15727048 Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 400 m², położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Rotmanka (woj. pomorskie, w pobliżu Gdańska i Pruszcza Gdańskiego).Opis nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: ...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 350 000 PLN (3 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1990