• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie

Znalezionych ofert: 10 390

15852066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024940 15852066 Sprzedaż nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,46 m², położonego w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego, na ulicy Bajki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku z windą,. Dodatkowo do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

625 000 PLN (11 574 zł/m2)

3
1
54 m2
2016
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15589515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21960646 15589515 UWAGA! Mieszkanie dostępne (również do oglądania) dopiero od 08.2026Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 110 m², z położony na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Przymorze, przy ulicy Beniowskiego. Apartament znajduje się w najlepszej lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 149 000 PLN (19 716 zł/m2)

6
1
109 m2
2009
15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15674462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727444 15674462 NA SPRZEDAŻ - przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo sporadycznie użytkowane - wnętrze oraz wyposażenie i meble są praktycznie jak nowe. Lokal nie wymaga żadnych remontów, ani nakładów inwestycyjnych. W...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15611668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22434465 15611668 Na sprzedaż - wielofunkcyjna nieruchomość położona w centrum Pruszcza Gdańskiego (ul. Obrońców Poczty Polskiej).Obecnie przestrzeń składająca się z 2 segmentów jest podzielona na dwie funkcje:- parter: 3 lokale usługowegabinety medyczne (spełniają wy...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 449 000 PLN (8 474 zł/m2)

5
3
171 m2
1994
15553574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 21050667 15553574 Na sprzedaż - piękny, zabytkowy pensjonat nad morzem (ok. 2 km od plaży)!W malowniczej miejscowości Mikoszewo, tuż przy ujściu Wisły do morza, od ponad 140 lat działa obiekt gastronomiczno-noclegowy. Budynek powstał ok. 1880 roku jako karczma gospod...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 750 000 PLN (4 916 zł/m2)

10
5
356 m2
1880
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15630791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858560 15630791 Na sprzedaż działka o powierzchni 1473 m², która znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczona lasami, z dala od głównych dróg. Działka jest prostokątna, ogrodzona i posiada gotowy projekt domu. Na działce znajdują się również fundamenty, ...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

440 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1473 m2
-
15897213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996410 15897213 Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68,7 m², które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Lokal położony jest na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Gdańsk przy u...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 941 zł/m2)

3
1
68 m2
2011
15889643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27856585 15889643 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku po modernizacji wykonanej w 20...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 090 000 PLN (8 134 zł/m2)

6
1
134 m2
1996