• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Sopot

Znalezionych ofert: 36

15858287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym na długo! 27143710 15858287 Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.53,1m2 w samym sercu Sopotu przy ul Książąt Pomorskich, w spokojnej nadmorskiej okolicy.Idealne dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.Budynekzadbana, dobrze otrzymana kamienica z 1930r...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15890357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875893 15890357 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 43m2, bardzo ładnie i nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie. Pełne wyposażenie.Zlokalizowane w centrum Sopotu, blisko dworca (PKP i SKM) oraz Uniwersytetu, w...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 390 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1905
15886743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowy apartament na wynajem- 3 pokoje, Sopot. 27766454 15886743 Zadzwoń już teraz i nie przegap okazji tej wyjątkowej oferty - zostań pierwszym Najemcą!Nowocześnie wykończony, słoneczny 3-pokojowy apartament na wynajem położony w Dolnym Sopocie w prestiżowej inwestycji wybudowanej przez dewelopera - Invest Komfor...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 800 PLN (89 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15861872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sopot pomieszczenia do wynajęcia 27215664 15861872 Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz klasycznym, neutralnym wykończeniem, dzięki czemu ś...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 850 PLN (54 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15858912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27156499 15858912 Elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - Dolny Sopot, 400 m od plażyDo wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 121 m², położony na pierwszym piętrze kameralnej, odrestaurowanej kamienicy w Dolnym Sopocie przy ul. Kazimierza Pułaskiego.Bud...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

9 980 PLN (82 zł/m2)

4
1
121 m2
1912
15741445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24971777 15741445 Atrakcyjna cena najmu i atrakcyjna lokalizacja -Sopot Kamienny Potok to najładniej położona dzielnica w Sopocie. Na wzgórzach, tuż przy lesie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i w spacerowej odległości od plaży, morza i nadmorskich terenów rekreacyjn...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 900 PLN (45 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15325255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w Sopocie Dolnym - 2 min od morza! 15833659 15325255 TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc.).LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w kamienicy przy ul. Mokwy. Bliskość...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 500 PLN (173 zł/m2)

1
1
26 m2
1900
15870823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia dwa pokoje Sopot ul. Łokietka 27440779 15870823 Do wynajęcia stylowo urządzony, dwupokojowy apartament z ogródkiem o powierzchni ok. 60 m2 położony na parterze w kameralnym budynku wybudowanym w 2003 roku przy ul. Łokietka w Sopocie. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia od zaraz. Prefe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
60 m2
2003
15866176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urocze mieszkanie w ekskluzywnej części Sopotu 27315384 15866176 Wyjątkowo jasne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w sercu dolnego Sopotu. Nieruchomość oferuje idealny układ dla rodziny lub osób pracujących zdalnie - dwie niezależne sypialnie, biuro oraz bezpośrednie wyjście z salonu n...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 990 PLN (81 zł/m2)

4
1
74 m2
-
15845051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sopot Górny miasto blisko las jeszcze bliżej 26850228 15845051 Mieszkanie od progu robi dobre wrażenie, przemyślany układ, jasne wnętrze, przestrzeń! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Sopocie Górnym przy ul. 23 Marca, w zielonej i spokojnej części miasta.Już od wejścia widać nowoczesne podejś...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15818395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje Sopot 45 m2 26651252 15818395 Na wynajem mieszkanie 2pokojowe,  atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Sopocie. W okolicy liczne sklepy, restauracje, usługi. Budynek po remoncie, docieplony, nowa elewacja, posesja ogrodzona. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.O...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15506204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje w centrum Sopotu i blisko plaży 20072645 15506204 Mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Sopotu.Przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie  zlokalizowane na pierwszym piętrze. Nowy czteropiętrowy budynek z windą oraz halą garażową. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbę...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 PLN (64 zł/m2)

3
1
76 m2
2004