• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Rokitki Wiśniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa i Rokitki

Znaleźliśmy 510 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Pomorskie

15896511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA NA WYNAJEM! 27981524 15896511 MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W TOPOWEJ LOKALIZACJI! MIESZKANIE: Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz, o powierzchni użytkowej 56,18 m². Lokal znajduje się na 5. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Mi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (59 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15870530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie 27428796 15870530 MIESZKANIE 2 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ.LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu w dzielnicy Gdynia Oksywie. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa. Blisko osiedla BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY. BUDYNEKBudynek z 2020 r. na osiedl...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (86 zł/m2)

2
1
29 m2
2020
15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15790611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia Oliwa ul. Pomorska, 3 pok 25971217 15790611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem trzy­pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — na gdańskiej Oliwie przy ul. Pomorskiej. Najem okazjonalny....

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
1962
15100113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 9806598 15100113 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni  o pow. 48m2.Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną i WC i przedpokój z szafą.Ekspozycja okienna...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 550 PLN (53 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15844767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26845194 15844767 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM O POWIERZCHNI 59 m² W SŁUPSKU! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą z 2021 rok...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 600 PLN (44 zł/m2)

3
-
59 m2
2021
14989578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
jednoosobowy pokój w DZIERŻĄŻNIE 6206239 14989578 Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w  mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju . Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata grillowa, parking.  Nieruchomość znajduje się na trasie ŻUKOWO-...

Dzierżążno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
1
60 m2
2000