• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Gdynia Mały Kack

Znalezionych ofert: 9

9830007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie bezczynszowe dwupokojowe z aneksem kuchennym 298101 9830007 Bezczynszowe mieszkanie. Bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z widokiem na panoramę Gdyni, skosy. 2 piętro: - sypialnia z 2 osobowym łóżkiem; - pokój z aneksem kuchennym jasny i słoneczny, wyposażony m. inn. w rozkła...

Gdynia (Mały Kack), ul. Sochaczewska 16a

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15855904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27077540 15855904 Mieszkanie do wynajęcia – Gdynia Mały Kack, nowe osiedleDo wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku na nowym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Lokal posiada korzystną ekspozycję południowo-zachodnią, ...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15737859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24895147 15737859 CADENA PARK - przy ul. Parkowej to idealne miejsce do życia, w sąsiedztwie lasu i miasta - gwarantuje oddech od miejskiego zgiełku , tereny spacerowe i rekreacyjne, ale i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej , komunikacji miejskiej ( ...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
95 m2
2002
15888522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na Małym Kacku 27814963 15888522 Tylko u nas !!!Kawalerka o pow.38m2 w Gdyni na Małym Kacku.Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 1-piętrowym budynku.Budynek zadbany, dobrze utrzymany teren wokół.Mieszkanie składa się z: pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną p...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15847537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok.apartament na os.Apartamenty na Polanie 26917622 15847537 Tylko u nas !!!Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Małym Kacku.NOWOCZESNE OSIEDLE Apartamenty na Polanie.Budynek o nowoczesnej i oryginalnej architekturze.Teren jest zamknięty i monitorowany z ochroną.W kompleksie znajduję ...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 900 PLN (72 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15845737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4-pok.mieszkanie na os.Sceneria Parkowa-Mały Kack 26865949 15845737 Tylko u nas !!!Nowe, nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod okiem architekta o pow. 115m2 w Gdyni na Małym Kacku.Idealne dla osób ceniących przestrzeń, bliskość miasta i bliskość terenów natury...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 PLN (71 zł/m2)

4
2
115 m2
2022
15226964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2-pokojowe mieszkanie na os.Sceneria Parkowa 13244465 15226964 Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47m2 w Gdyni na Małym Kacku .Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu Sceneria Parkowa, deweloper Allcon.Budynek z windą z 2023r.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z sz...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2023
15814712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26589877 15814712 Gdynia Mały Kack, mieszkanie do wynajęcia przy ul. MałopolskiejŁowickie. Lokalizacja: bardzo dobre położenie, w pobliżu Placu Górnośląskiego (sklepy ryneczek, usługi, małe sklepiki, piekarnie), blisko do Redłowa (centra medyczne) i Orłowa (pas nadmor...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15724887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z widokiem na zatokę 24665270 15724887 LOKALIZACJA:Zamknięte i strzeżone osiedle położone tuż przy granicy lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.. Teren osiedla gęsto obsadzony zadbaną zielenią i poprzecinany licznymi ścieżkami dla pieszych. Przestrzeń pomiędzy budynkami została wyłącz...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
1
100 m2
2010