• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Gdansk Wrzeszcz Lelewela

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lelewela

Znaleźliśmy 27 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Wrzeszcz Gdansk Pomorskie

15896511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA NA WYNAJEM! 27981524 15896511 MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W TOPOWEJ LOKALIZACJI! MIESZKANIE: Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz, o powierzchni użytkowej 56,18 m². Lokal znajduje się na 5. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Mi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (59 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15496508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Villa Jaśkowa Dolina 19857635 15496508 Villa Jaśkowa Dolina- nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji z 2024 roku, w spokojnej, zielonej części Wrzeszcza, w otulinie malowniczego Parku Jaśkowej Doliny. Mieszkanie wyróżnia się kameralnym położeniem, co zapewnia ciszę i r...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15483358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browar Gdański Prestiżowy Apartament+Parking 19565099 15483358 WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE MIESZKANIE  POŁOŻONE W NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANYM MIEJSCU W GDAŃKU! LOKALIZACJA:Osiedle Browar Gdański jest to prestiżowa lokalizacja w centrum Wrzeszcza. Szczególnego charakteru tej lokalizacji nadaje bliskość zabudowy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
1
52 m2
2016
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15818828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26603877 15818828 Szukasz jasnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza – ul. Partyzantów 65 jest idealną propozycją dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ul. Partyzantów 65, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 350 PLN (54 zł/m2)

2
-
43.2 m2
-
15798226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26165585 15798226 homfi ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji- Gdańsk Wrzeszcz LOKALIZACJA I BUDYNEK:Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz powstała w wyjątkowej części Gdańska- Wrzeszcz Dolny, w odległości zaledwie 2.2km od plaży nad zatoką Gd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
-
39 m2
2020
15868661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w idealnej lokalizacji - Wrzeszcz 27387982 15868661 LOKALIZACJA Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej, galerie handlowe, sklepy. Doskonały doj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15627905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22791920 15627905 Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu „Browar Gdański”. Świetny punkt komunikacyjny- dworzec PKPSKM bezpośrednio przy osiedlu, autobusy, tramwaje kilka minut spacerem. Pełna infra...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (84 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15893918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne mieszkanie 3pok. z widokiem na zieleń 27922305 15893918 Do wynajęcie funkcjonalne, 3-pok. mieszkanie, o powierzchni 57 m², położone jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami.NieruchomośćMieszkanie składa się z przestronnego salonu z dużą kanapą i stołem jadalnianym oraz wyjściem na balkon, skąd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (59 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15882211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wrzeszcz, 2 pok z balkonem 27658353 15882211 Informacja: tylko najem okazjonalny!2 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.BUDYNEK: lokal mieści się na 3 piętrze w budynku z lat 70 tych, utrzymany w bardzo dobrym stanie, Zadbana, czysta klatka schodowa, zamykana na klucz ( domofon, monitoring )poses...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (62 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15229987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka tuż przy lesie- wynajem na rok 13315804 15229987 NieruchomośćW pełni umeblowana kawalerka w stylowej, pełnej klimatu kamienicy. Mieszkanie usytuowane w przyziemiu, z osobnym, niezależnym wejściem. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z oknem. W pokoju komplet wypoczynkow...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
-