• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Gdansk Oliwa Opacka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: OPACKA

Znaleźliśmy 19 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Oliwa Gdansk Pomorskie

15790611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia Oliwa ul. Pomorska, 3 pok 25971217 15790611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem trzy­pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — na gdańskiej Oliwie przy ul. Pomorskiej. Najem okazjonalny....

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
1962
15765744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25483495 15765744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Artura Grottgera 15 w atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Oliwa w Gdańsku.LOKALIZACJA:Oliwa to jedna z bardziej pożądanych i charakterystycznych dzielnic Gdańska, łącząca walory zieleni, s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
42.29 m2
2023
15786268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25900730 15786268 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu Komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie w spokojnej części Gdańska Oliwy. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w sercu Oliwy, z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Świetna l...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.94 m2
-
15805927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywny apartament z widokiem na park. 26319305 15805927 Zamieszkaj w prestiżowym budynku z widokiem na park!  Pełen przestrzeni, niezwykle ekskluzywny apartament, w pełni wykończony i wyposażony. Aranżacja przygotowana pod kątem jednej lub dwóch osób o wyrobionym guście i wysokich wymaganiach. Centralnym ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 000 PLN (86 zł/m2)

1
1
105 m2
2017
15310647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum Oliwy 15452881 15310647 Do wynajęcia przytulna kawalerka w zacisznym miejscu Gdańska - Oliwa. Dostępne od zaraz.Pomieszczenia- pokój z aneksem kuchennym,- łazienka z prysznicem,- przedpokój z obszerną szafą garderobianą.LokalizacjaKawalerka w budynku zlokalizowanym w piękne...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 900 PLN (76 zł/m2)

1
1
25 m2
1990
13104823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22991 13104823 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjne, urządzone z najlepszym smakiem mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji o nazwie Harmonia Oliwska w dzielnicy Gdańsk-Oliwa przy ul.Opackiej.Do dyspozycji Najemcy jest salon z aneksem kuchennym, sypia...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15777250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 osobne pokoje w super lokalizacji 25733162 15777250 MIESZKANIE:Na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.Mieszkanie składa się z:-4 osobnych, zamykanych pokoi - idealnych dla studentów, par lub rodziny,-łazienki z wanną i pralką,-osobnego WC...

Gdańsk (Oliwa), Pawła Gdańca

3 500 PLN (56 zł/m2)

4
1
62 m2
-
15882544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne mieszkanie z balkonem, blisko SKM Oliwa 27668817 15882544 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2008 roku, na zamkniętym, spokoj...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15889589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
nowoczesna kawalerka, miejsce parkingowe 27855424 15889589 NAJEM DŁUGOTERMINOWY. Nowy, słoneczny apartament o powierzchni ok. 32 m2 położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku posadowionym na ogrodzonej działce. Mieszkanie idealnie nadaje się dla jednej lub dwóch osób. Bez zwierząt.Mieszk...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (84 zł/m2)

1
1
31 m2
2023
15884504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27704713 15884504 Super kawalerka w super lokalizacji !!Znakomita lokalizacja- ulica Wita Stwosza położona w bezpośredniej bliskości Kampusu Uniwersyteckiego, blisko do centrum biznesowego Olivia Business Center, Alchemii . Olivia Gate a jednocześnie także do zabytkow...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (92 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15829959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na os.Atrium Oliwa 26656155 15829959 Inwestycja premium!Doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie.Zamknięta inwestycja o nowoczesnej architekturze w nowo-powstałym kompleksie mieszkaniowo - usługowym, na os. Atrium Oliwa.Oferujemy nowe 2-pok.mieszkanie o powierzchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (82 zł/m2)

2
1
45 m2
2024