• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 236

14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
13962021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2270917 13962021 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,00 m.2. zlokalizowane na osiedlu WOLNE MIASTO w dzielnicy Gdańsk - Ujeścisko.Do dyspozycji Najemcy salon z aneksem kuchennym ,sypialnia,łazienka z toaletą wyposażona w kabinę prys...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
34 m2
2018
15627905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22791920 15627905 Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu „Browar Gdański”. Świetny punkt komunikacyjny- dworzec PKPSKM bezpośrednio przy osiedlu, autobusy, tramwaje kilka minut spacerem. Pełna infra...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (84 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowanych od strony cichego...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15041646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7788072 15041646 Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem.Apartament do wynajęcia dla wymagającego klienta. Położony jest w budynku willowym...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
76 m2
2008
15893918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne mieszkanie 3pok. z widokiem na zieleń 27922305 15893918 Do wynajęcie funkcjonalne, 3-pok. mieszkanie, o powierzchni 57 m², położone jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami.NieruchomośćMieszkanie składa się z przestronnego salonu z dużą kanapą i stołem jadalnianym oraz wyjściem na balkon, skąd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (59 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15886738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Stare Miasto ul. Garbary - 2800zł 27766040 15886738 Najem okazjonalny, bez zwierząt.Mieszkanie dostępne od 1 czerwca, umowa na rok z możliwością przedłużenia.Cena za wynajęcie mieszkania to 2800zł plus czynsz około 720zł latem, 1140zł zimą oraz prąd wg zużycia.Kaucja 4500zł, zwrotna.Ogrzewanie i woda ...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
1900
15882253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na Morenie! 27658961 15882253 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne w cenie 300 złm-c.Mieszkanie o powierzchni 42,10 m2. Usytuowane jest n...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2015
15877434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super nowe 3 pokoje, balkon, hala, piękne zachody 27569735 15877434 Najemca nie płaci prowizji!Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem o południowo-zachodniej, położone na 7 piętrze w nowym budynku na g...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 750 PLN (68 zł/m2)

3
1
55 m2
2025