• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Pomorskie Gdańsk Letnica

Znalezionych ofert: 9

15890616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka 27882423 15890616 Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience WC , umywalka, wanna oraz pralka , całość wykończona w g...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15846353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie Gdańsk Letnica 26882899 15846353 Zapraszam na prezentacje wyjątkowego mieszkania na wynajem w nowoczesnym apartamentowcu, położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. Mieszkanie o powierzchni około 100 m2, idealne dla rodziny, blisko mo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 999 PLN (103 zł/m2)

4
2
97 m2
-
15886667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Widok na morze/2 balkony/3 pok./Letnica/10 piętro 27763622 15886667 Do wynajmu długoterminowego oferujemy przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. ok 66 m2 z fenomenalnym widokiem na Zatokę Gdańską! Mieszkanie z dwoma dużymi balkonami typu loggia, w pełni wyposażone i funkcjonalne, znajdujące się na 10 piętrze nowoc...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 950 PLN (76 zł/m2)

3
2
65 m2
2024
15888960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka 27834863 15888960 Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience WC , umywalka, wanna oraz pralka , całość wykończona w g...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15876850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne mieszkanie blisko morza | Nowa Letnica 27558053 15876850 Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę oraz blisko...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15807638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie, Letnica 26375912 15807638 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z dwoma tarasami, widokiem na morze oraz miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Letnica, przy ul. Starowiejskiej....

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (58 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15823847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Letnica- zostań 1 Najemcą! 2 pokoje+ hala garażowa 26600725 15823847 ZOSTAŃ 1 NAJEMCĄ! NOWE MIESZKANIE! NIGDY NIE BYŁO WYNAJMOWANE! Słoneczne, ciepłe, przytulne i zupełnie nowe mieszkanie! *TYLKO U NAS! BEZ PROWIZJI!* WARUNKI NAJMU:-Mieszkanie dla singla lub pary (osoby niepalące)-Okres najmu: 1 rok z możliwością prze...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (81 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15750502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25123271 15750502 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Starowiejskiej 67C w pożądanej dzielnicy Letnica w Gdańsku.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Dzielnica Letnica stanowi jedną z dynamicznie rozwijających się części Gdańska, doskonale skomunikowaną ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (86 zł/m2)

2
1
31.88 m2
2024
15792492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26019848 15792492 Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego, 17-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Suchej w dzielnicy Letnica.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie – goto...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-