• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Sopot Niepodleglosci

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Niepodleglosci

Znaleźliśmy 129 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Sopot Pomorskie

15801215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji !!! 26229616 15801215 Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na wynajem  położone w jednym z najpiękniejszych miejsc w Sopocie. Las, cisza i spokój.Atuty nieruchomości :- mieszkanie po generalnym remocnie- w pełni wyposażone- rewelacyjny widok na zatokę oraz las- zaarażnowane z ...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 100 PLN (57 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15675435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23752480 15675435 Kontakt telefoniczny: 691660902Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowej lokalizacji w Sopocie na osiedlu AQUARIUS. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone z ochroną. Mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki z...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

5 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
70 m2
2012
15355985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro o pow. 25m2 w Sopocie 16693550 15355985 LOKAL O pow. 25 m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których spacer zajmie nam ok. 7 min. Przystanki ZTM to zaledwie 6 minut pieszo...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 375 PLN (95 zł/m2)

1
-
25 m2
2010
15068500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek biurowy w wysokim standardzie na wynajem 8801812 15068500 Na wynajem budynek biurowy na granicy Gdańska oraz Sopotu!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na granicy Sopotu oraz Gdańska. Dzięki takiemu położeniu, bardzo sprawnie możemy dostać się w każdą część Trójmiasta. Dojazd do obwodnicy zajmie nam...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

29 987 PLN (55 zł/m2)

11
-
545 m2
2005
14951608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro o pow. 33m2 w Sopocie 5456904 14951608 LOKAL O pow. 33m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których spacer zajmie nam ok. 7 min. Przystanki ZTM to zaledwie 6 minut pieszo....

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 135 PLN (95 zł/m2)

11
-
33 m2
2010
15172393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura do wynajęcia w Sopocie, cena z opłatami! 11637916 15172393 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 090 PLN (95 zł/m2)

11
-
22 m2
2004
14786875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biura do wynajęcia w Sopocie 192548 14786875 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

8 360 PLN (55 zł/m2)

11
-
152 m2
2010
15790103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Sopotu na długoterminowy 25952781 15790103 Tylko u nas !!!Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.50m2 w samym sercu Sopotu przy ul Chopina, w spokojnej nadmorskiej okolicy.Idealne dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.Budynekzadbana, dobrze otrzymana kamienica z 190...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
1900
15872194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowy apartament w klimacie starego Sopotu 27487903 15872194 Oferujemy wyjątkowy apartament na wynajem w klimacie starego Sopotu, o powierzchni 123 m², znajdujący się w prestiżowej kamienicy. Wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu, a wysokie na 3,1 m sufity i przestronny hol nadają mieszkaniu wyjątkową przest...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

8 500 PLN (69 zł/m2)

4
2
123 m2
1905
15887033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 27773613 15887033 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia miejsce w Hali garażowej , dolny Sopot ul HaffneraMorska, 50m od Monte Cassino. Cena do negocjacjiOgłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

500 PLN (50 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15866176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urocze mieszkanie w ekskluzywnej części Sopotu 27315384 15866176 Wyjątkowo jasne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w sercu dolnego Sopotu. Nieruchomość oferuje idealny układ dla rodziny lub osób pracujących zdalnie - dwie niezależne sypialnie, biuro oraz bezpośrednie wyjście z salonu n...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 990 PLN (81 zł/m2)

4
1
74 m2
-
15861905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowy dom z ogrodem w zacisznej części Sopotu. 27217551 15861905 Wyjątkowy dom z ogrodem w zacisznej części Sopotu - elegancja, prywatność i ponadczasowy styl.W jednej z najbardziej kameralnych części Sopotu znajduje się wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 170 m² posadowiony na działce o łącznej pow. 800...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

25 000 PLN (147 zł/m2)

5
2
170 m2
-